מבזקים

הדרך המוצלחת של טריא להשקעות בנדל”ן

איך אפשר להראות תשואה חיובית בהשקעות, כשהמגמה של השוק הפוכה? בטריא, פלטפורמת השקעות P2P הפכו זאת לאומנות.

 

מי שכבר הצליח להתאושש מההלם של החודשים האחרונים וחזר שוב למגרש של ההשקעות צמא למצוא אפיקי השקעות כדאיים שיניבו תשואה יפה ויהיו גם סולידיים וגם בטוחים עבורו.  אחת האפשרויות האהודות היא, איך לא, בתחום הנדל”ן. אבל, במקום להשקיע בנדל”ן כשהמשמעות היא השקעת זמן לא מבוטל באיתור הזדמנויות שכבר כמעט לא קיימות, מציאת שוכרים מתאימים וטיפול קבוע בנכס – ישנה דרך פשוטה הרבה יותר: השקעה בהלוואות הניתנות לנדל”ן.

חלקי הפאזל הקריטיים
כדי לעשות דברים אחרת הטמיעו ב – Tarya שלושה משתנים חשובים: יצירת מערכת יציבה מאוד, ללא קורלציה לשוק ההון ואינטראקציה פשוטה בינם לבין המשקיעים. שחף ארליך, מנכ”ל החברה מסביר כיצד זה בא לידי ביטוי במאמר זה. המתווה שנוצר מוכיח את עצמו בעוצמה גדולה במיוחד במשבר 2020.

כך נוצר ביטחון מלא
עם הקמת פלטפורמת טריא, מייסדיה, אנשי סייבר וטכנולוגיה יצרו מערכת פרופיילינג דיגיטלי  המסייע לחיתום  של הלווה זאת לצד חיתום קלאסי והתבססות על  בטוחות, בנוסף צירפו אנשי מקצוע מהשורה הראשונה המתמחים בפיננסים וברגולציה. ההשקעות ניתנות ב 95% מהמקרים כנגד בטוחות ובתנאים מחמירים אף יותר מהמערכת הבנקאית המסורתית.

 

רואים לך בעיניים
גם משקיעים מתחילים יכולים להתחיל להשקיע באמצעות האתר של טריא. ביצוע הפעולות פשוט ומתאים לכולם. ניתן להשקיע בכל סכום, גם קטן, לצבור ביטחון ולהתקדם משם. הכל נעשה בגובה העיניים ובשקיפות מלאה.

 

השקעה בקבוצות רכישה
משקיעים רבים מחפשים פתרון לא קורלטיבי לשוק ההון וחלקם מעדיפים פתרון שקלי שאינו דורש חשיפה למט”ח ומוצא את הפתרון בתיק האשראי של Tarya. כך נראה אחד ממנועי הצמיחה של משקיעים ב – Tarya ודווקא בשוק המשכנתאות, וליתר דיוק השקעה בקבוצות רכישה. Tarya נחשבת לשחקנית השנייה בגודלה בתחום קבוצות הרכישה. מנגנון העבודה פשוט: הנכס משועבד ל – Tarya כשיעבוד ראשון. גובה המשכנתה עומד על מקסימום 50% מגובה הנכס (אצל הבנקים ניתן להגיע
ל – 70% מגובה הנכס). בזכות גמישות מנגנון ההתנהלות, האטרקטיביות מבחינה עסקית ופחות התעסקות בירוקרטית ניתן להחליף לווים במידת הצורך כאשר קבוצת הרכישה עצמה ערבה לתשלומים שלו. קבוצת הרכישה היא קהילה לכל דבר אשר מושתתת על ערבות הדדית. היא באה לידי ביטוי גם בהחזרים החודשיים. כאשר אחד מאנשי הקהילה אינו מצליח לעמוד בתשלומים שלו חבריו לקבוצה מסייעים לו בכך עד או לחילופין מחליפה אותו בלווה אחר. שכבת הגנה זו שומרת גם על המשקיעים וגם על הלווים כאחד.

 

להסתכל גם מעבר
כפלטפורמת השקעות P2P בנוסף לתשואה ולביטחון של המשקיעים – חשוב למייסדיה של טריא הערך המוסף. המודל אשר נוצר כבר מוכיח את עצמו שאפשר גם אחרת- גם כשכל העולם חווה אתגרים כלכליים, אפשר ליהנות מתשואה חיובית ובנוסף  להסתכל על הערבות ההדדית של הקהילה במקום להמשיך ולממן את הבנקאות המוסדית.

 

שתפו את המאמר

שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הורידו עכשיו את האפליקציה שלנו בחינם!

ותהנו ממגוון תכנים בזמן אמת לנייד שלכם

דילוג לתוכן