צה״ל הפציץ מטרות בעזה

צה״ל המתין עד הבוקר לפני שהגיב על ירי הטילים אמש לאשדוד ולאשקלון בעיצומו של טקס כריתת ברית השלום בבית הלבן. התגובה הגיעה לאחר שלפנות בוקר נשמעה אזעקה גם בעוטף עזה.
.
אמש נפלו רסיסים ליד מרכז מסחרי באשדוד. אדם אחד נפצע בינוני ועוד כמה קל כולל נפגעי חרדה. דובר צה״ל מסר לפנות בוקר כי מטוסי קרב ומסוקי קרב של צה״ל מספר יעדי טרור של ארגון הטרור חמאס ברצועה.
.
במהלך התקיפה הותקפו כעשרה יעדי טרור במפעל לייצור אמצעי לחימה וחומרי נפץ, ומתחם צבאי המשמש לאימונים וניסויי ירי רקטי של ארגון הטרור חמאס.
.
התקיפה בוצעה בתגובה לירי הרקטות משטח רצועת עזה לשטח ישראל  אמש. צה״ל רואה בחומרה רבה כל פעילות טרור לעבר שטח ישראל וימשיך לפעול ככל שיידרש נגד ניסיונות לפגיעה באזרחי ישראל ובריבונותה.
.
ארגון הטרור חמאס נושא באחריות לנעשה ברצועת עזה וממנה, והוא יישא בהשלכות לפעולות הטרור נגד אזרחי ישראל.

.

ראש העיר שדרות אלון דווידי הגיב על ההשכמה הכפויה של תושבי עירו והסביבה:

‏ברכות למדינת ישראל על השלום עם האמירויות ובחריין, עידן חדש נפתח.
אבל מצד שני, לא מוזר לכם כמדינה שהמחבל היחיד שחוסל בעזה בגלל ירי רקטות בשנתיים האחרונות היה זה שירה על ביבי באשדוד?
.

מברוק ביבי על השלום,
אבל מה עם החיים של ילדי שדרות ועוטף עזה?
לא מגיע להם לישון בשקט כמו כולם?

.

עניין מרכזי

שיתוף:
מאמר קודםבזמן שחותמים שלום – סופגים טילים
המאמר הבאההסכם נחשף וכל כולו הצלחה מסחררת לנתניהו ולישראל
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.