מבזקים

מחיקת רישום BDI שלילי עם קפטן חיסכון

אנשים מסויימים מסתובבים בעולם ללא כל חשש. הם יודעים שבכל פעם שהם יגשו אל הכספומט ויבקשו למשוך כסף מוזמן – תהיה להם אפשרות, הם יודעים שכל גיהוץ של כרטיס האשראי שלהם יעבור בקלות, ללא תלות בסכום התשלום והם יודעים שכל בקשה שלהם מהבנק, כולל הלוואות גדולות, לדוגמה, תעבור בשלום ותסתיים במענה חיובי. אולם לצד האנשים האלו, נמצאים גם אנשים שקיים עבורם רישום BDI שלילי ולצערם כל אחד ואחד מהמצבים האלו הוא בלתי אפשרי עבורם. מחיקת רישום BDI שלילי היא הדרך של אותם אנשים להגיע לכדי שלווה ושקט נפשי, ובעיקר הדרך שלהם לחזור אל רווחה כלכלית והתנהלות פיננסית חופשית בעולם. אז מה זה בכלל אומר? בואו נבדוק ביחד.

רישום BDI שלילי – רקע והיכרות

רישום BDI שלילי הוא למעשה מסמך המעיד שאדם מסויים מתנהל בצורה לא נכונה עם הכספים השייכים לו. למעשה מדובר כאן על דירוג אשראי נמוך שמציג התנהלות פיננסית רשלנית, פזרנית וכזה שמעיד על כך שלאותו האדם אין יכולת החזר הלוואות. בהתאם, הבנקים השונים ממש לא ששים להעניק לאותו האדם מענה חיובי בנוגע לבקשות שלו, ומעבר לבקשת הלוואות שתידחה על הסף, גם ביצוע פעולות פשוטות כמו גיהוץ כרטיס האשראי לצורך תשלומים, משיכת כספים ורישום של צ’קים יהפוך לבלתי אפשרי עבורם.

מאיפה הנתונים האלו מגיעים בכלל?

הנתונים שנאספים לכדי מסמך מסודר של רישום BDI שלילי הם נתונים שמגיעים מגורמים שונים כמו גופי ציבוריים הפעילים במדינת ישראל כמו בנק ישראל, ההוצאה לפועל ועוד, חברות האשראי, הבנקים השונים במדינת ישראל, בתי המשפט וכל גורם שקיים אצלו מידע רלוונטי אודותיכם ויכול להרכיב תמונת מצב ברורה לגבי יכולת ההחזר שלכם.

ככל שימסר עליכם מידע שלילי יותר לגבי ההוצאות שלכם, ההתנהלות הפיננסית שלכם, החובות שקיימים עבורכם ועוד – כך יהיה קל יותר לבצע עבורכם רישום BDI שלילי.

אז מה עושים? מחיקת רישום BDI שלילי היא הפתרון

מחיקת רישום BDI שלילי היא הדרך שלכם להשיג לעצמכם את העצמאות הפיננסית שלכם. אנשים רבים שמתוודעים לקיום רישום BDI שלילי עבורם מרימים מיד גבה, היות וברור להם שההתנהלות הפיננסית שלהם תקינה לחלוטין ואין שום סיבה שרישום כזה יהיה קיים עבורם. אם אתם נמנים עם האנשים האלו, כדאי שתפנו בזריזות למחיקת רישום BDI שלילי.

איך מתבצעת מחיקת רישום BDI שלילי עם קפטן חיסכון?

במהלך מחיקת רישום BDI שלילי של קפטן חיסכון יבדקו כל הגורמים שהעבירו נתונים ששייכים לכם, לכאורה, והרכיבו יחד רישום BDI שלילי עבורכם. בדיקת הנתונים תעלה במקרים מסויימים טעויות ושגיאות שנוצרו לאורך הדרך, ומעבר לעוגמת נפש גדולה גרמו לכם לאבד את העצמאות הכלכלית שלכם. במידה ואכן תוכח טעות בנתונים, תוכל להתבצע מחיקת רישום BDI שלילי. היעזרו בגורמים מקצועיים שילוו אתכם לאורך התהליך והתקדמו צעד נוסף אל עבר מחיקת רישום BDI שלילי.

לפרטים נוספים היכנסו לאתר captain.org.il

 

שתפו את המאמר

שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הורידו עכשיו את האפליקציה שלנו בחינם!

ותהנו ממגוון תכנים בזמן אמת לנייד שלכם

דילוג לתוכן