מבזקים

איך לא חשבו על זה שאנחנו היינו בתיכון?

כמה ניתן להקיף את הנושא של תלבושת אחידה בישראל, בעד או נגד, טוב לנו או לא טוב לנו, אחרי אינספור דיונים נראה לי שמצאנו את הפתרון

אי שם בשנות ה- 60, 70, 80 בקיצור ילידי המילניום הקודם, זוכרים את החולצות בית ספר שהיינו לובשים מדי יום, חלק יעידו על צבע אחיד, חלק יזכרו בחולצה המכופתרת, חולצות בית ספר עברו הרבה תהפוכות מאז, אם זה בבחירת הצבעים החופשית שניתן ללבוש, בסמלים החדשים והססגונים שבתי הספר בחרו ועוד.

 

לאחר ששוק תלבושת אחידה בישראל נפתח, בו נכנסו גם חברות האופנה הגדולות לתחום הזה לצד השחקניות הקבועות והחנויות השכונתיות שמציעות חולצות בית ספר כל השנה, באתר תן-טריקו לקחו צעד קדימה.

אתר תן-טריקו חולצות בית ספר מעניק לך אפשרות  לא רק של הזמנת חולצות בית ספר אלא גם שיורת של רכישת מדבקות סמל בית ספר חד פעמיות, מה הכוונה?

כיום בעשור הנוכחי רובנו רוכשים מאתרי קניות מחו”ל בגדים ואופנה לאחר שרוב האתרים כבר מציעים שירות בעברית, משלוח מהיר ואף חינם לא פעם אנו נתקלים שהילדים לא יכולים ללבוש את החולצות לבי”ס כי אין להם סמל מוסד, כמוכן הורים למתבגרים מבינים כבר שאת החולצות שלהם כבר יצטרכו לקנות מרשתות אופנה ממותגות וממש לא בא לכם להדפיס עליה סמל בית ספר על מנת שיוכלו לנוע עם החולצות אחה”צ ובזמן הפנוי.

 

רכישת מדבקות סמל בית ספר חד פעמיות נותנת לכם אפשרות להדביק את הסמל בתחילת יום הלימודים על כל חולצה שהילדים יחשקו ובסיום יום הלימודים להסיר בקלות, כך יוכלו להשתמש בחולצות גם בשעות הפנאי ובסופי שבוע, במקביל לשמור את החולצות היוקרתיות שלהם.

 

אתר תן-טריקו שם ותיק בתחום התלבושת אחידה המקוון בישראל העניק פתרונות לאלפי הורים עם פתיחת אופציה של הדפסת מדבקות חד פעמיות עם סמל בית ספר, באתר ניתן לרכוש סמלים לכל בתי הספר בארץ בשירות משלוחים, ניתן גם לקבוע את צבע הדפסת הסמל לצד חבילות משתלמות במחירים אטרקטיבים וליהנות משירות זה

שתפו את המאמר

שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הורידו עכשיו את האפליקציה שלנו בחינם!

ותהנו ממגוון תכנים בזמן אמת לנייד שלכם

דילוג לתוכן