מבזקים

טיפים להובלת דירה עם מובילים מומלצים

עונת ההובלות האמיתית מתחילה דווקא לאחר החגים, כשהמחירים הופכים להיות יותר נוחים. סוף שנת הלימודים מתאפיין בהובלות אינטנסיביות של משפחות שעוברות מטבע הדברים כשלילדים נוח יותר לעבור דירה ובית ספר. המחירים משקפים את הביקוש ולכן דווקא כעת, כל מי שלא דחוף לו לעבור בקיץ יכול להתפנות לכך. כל מה שנותר הוא להוביל דירה עם מובילים מומלצים שקיבלתם את פרטיהם ובדקתם שהם מתאימים לכם ולצרכים שלכם.

 

כיצד לבקש המלצות על מובילים?

 

בדרך כלל, אם אין לכם שמות מובילים שאתם מכירים מהניסיון שלכם, אתם יכולים לבקש המלצות מבני משפחה ומחברים, כך שתוכלו לדעת אם ההמלצה אמינה ויש לה ביסוס. אם אין לכם המלצות כאלה, אתם יכולים לפנות לכיוון המתבקש – המדיה החברתית. שם תוכלו למצוא כל מה שאתם צריכים: הובלות קטנות, הובלות דירה, הובלות מיוחדות ועוד. כל מה שצריך זה רק לדעת לסנן את ההמלצות שהכי מתאימות לדרישות שלכם ולשאול ממה בדיוק היו מרוצים כדי לדעת אם זה נכון לכם.

 

סוגי הובלות

 

יש כל מיני הובלות בימינו ובמיוחד בימי הקורונה שגורמים לאנשים רבים להימנע מלצאת מהבית ולשכור שירותי מובילים. אנחנו מכירים הובלות דירה וגם הובלות משרדים, כמובן. יש ענף ספציפי של הובלות שהתפתח כתוצאה מהסגרים והוא הובלות מיוחדות או הובלות קטנות. זה מצוין לאנשים פרטיים שצריכים שיקנו להם פריטים שונים ויובילו להם וזה עוד יותר טוב לעצמאים ובעלי עסקים שרוצים להוביל מוצרים ללקוחות שקונים מהם גם כאשר הם ממשיכים לייצר מוצרים בבית, לפי ההנחיות.

 

איך לבחור מובילים?

 

הצעת המחיר של המובילים שלכם צריכה לכלול כמה שיותר סעיפים שלפיהם מתמחרים את ההובלה. זה כולל את הקומה שממנה מורידים את התכולה ואת הקומה שאליה מובילים, האם יש מעלית והאם היא מתאימה להובלת משאות? האם יש צורך בהזמנת מנוף ורמפה מיוחד והאם יש צורך בציוד מיוחד כדי לפרק ולהרכיב פריטי ריהוט ומיכון משרדי או מכשירים חשמליים כבדים. כל אלה באים לידי ביטוי בהצעת המחיר ורצוי מאוד שתוודאו שיש בה סעיפים ייחודיים נוספים, כדי שלא תיתקלו בדרישה לתוספת מחיר ביום ההובלה עצמו.

 

שירותיות ואדיבות

 

העבודה של המובילים מאוד אינטנסיבית ומהירה כדי לפעול ביעילות ולהצדיק את המחיר. כמו כן, רוב המובילים לוקחים ומצרפים כמה הובלות ביום ולכן יש צורך בהתייעלות בשטח. זה עדיין לא יכול להצדיק התעלמות משירותיות ואדיבות מתבקשות, במיוחד אם אתם פונים אליהם לפני ההובלה בשאלות ובקשות נוספות. מובילים קשובים לשאלות שלכם ייתנו לכם את כל המידע שנחוץ לכם בזמן, כדי להקל על החוויה.

 

ביטוח ואחריות

 

כל הובלה של מובילים מקצועיים חייבת להיות עם ביטוח ואחריות גם אם מדובר באנשי מקצוע מיומנים שיש פחות סיכוי לנזקים. תאונות קורות לכולם וביטוח על התכולה היא חלק מהמחיר של ההובלה.

שתפו את המאמר

שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הורידו עכשיו את האפליקציה שלנו בחינם!

ותהנו ממגוון תכנים בזמן אמת לנייד שלכם

דילוג לתוכן