מבזקים

נתניהו בטוח שאתם מטומטמים: ״עסקת החמקן נסגרה רק אתמול״

A64DEC15-BD48-4B2F-ABCE-068E78EF902B

נתניהו אמר במוצאי שבת דברי אבסורד מוחלטים. ספק אם אפילו מעריציו השוטים יאמינו שאכן עסקן החמקנים ושאר כלי הנשק המתקדמים בעולם למדינות המפרץ נסגרה רק אתמול. בני גנץ הזדרז להכחיש את דברי נתניהו לחלוטין. על כך הגיב בני גנץ מיידית במביבת עיתונאים מדלו בקריה בתל אביב שבה הודיע כי נתניהו שוב משקר. ביבי רקח את הדיל מזמן מבלי להיוועץ המערכת הביטחון על השלכותיה.

.

נתניהו אמר במוצאי שבת:

“אין יסוד לטענה שהסתרתי מידע ממערכת הביטחון בעניין מכירת מטוסי ה-F35. אין יסוד לשום אמירה כזאת שהיה מו”מ חשאי או שהסתרנו משהו, לא היה מו”מ כזה וגם לא הייתה שום התניה מצד האמירויות להסכמה ישראלית למכירת המטוסים או כל מערכת נשק אחרת כהתניה להסכם שלום. לא היתה התניה כזו, ואכן הסכמה כזו לא ניתנה”, הסביר נתניהו.

“לאחר חתימת ההסכם ורק לאחריו האמריקאים פנו אלינו ואמרו שהאמירויות שמבקשות כל הזמן לרכוש את ה-F35 פנו אלינו וביקשו מאיתנו לשקול את הדבר הזה בצורה מעשית ואנו שלחנו, אני ושר הביטחון בני גנץ, משלחת ביצועית של משרד הביטחון לוושינגטון, שדנו עם הפנטגון בשלושת השבועות האחרונים באופן רצוף ואינטנסיבי על כל הנושאים הללו”, המשיך נתניהו וטען: “רק אתמול ניתנה ההסכמה שלנו בעקבות סיום עבודת המשלחת”.

“בעקבות הבטחת היתרון האיכותי הצבאי של ישראל והיתרון האווירי במרחב, רק אתמול נתנו את הסכמתנו לעסקה הזו ולכן כל האמירה הזו חסרת בסיס ולא מבוסס על שום אמת. לא הייתה הסכמה כזו, לא הייתה התניה כזה, והסכמה ניתנה רק אתמול בתום עבודת המשלחת”.

.

עניין מרכזי

 

שתפו את המאמר

שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הורידו עכשיו את האפליקציה שלנו בחינם!

ותהנו ממגוון תכנים בזמן אמת לנייד שלכם

דילוג לתוכן