מבזקים

הפוליטיקה הישראלית מלוכלכת ואכזרית מתמיד. עובדה.

0BCF5BEB-FE0E-40EE-97F9-3D3F14C3E51B

עכשיו תור הספינים הנגדיים, האיומים בתביעות, ההשמצות והשקרים הלבנים, הבלופים והספינים שתכליתם טשטוש ובלבול התודעה על פי האינטרס של מי מהצדדים הניצים. ובכל זאת, למי שנותר המום ומבולבל מהתחקיר קבלו את תמצית התובנות מ״עובדה״ הלילה:

.

1. ביבי לא בוחל בשום אמצעי לבחוש, לחתור, ללכלך ולהשמיץ כל מי שעומד בדרכו.

.

2. גנץ לא פראייר. הוא רק נראה תמים אבל למד מהר מאוד שצריך להשתמש בחוקרים פרטיים חסרי גבולות אתיים לצרכים פוליטיים. לשם כך שכר מוחות נכלוליים של יועצים, חורשי מזימות ולכלכנים מקצועיים שעבדו אצל ביבי כדי שישרתו אותו כל הדרך לבלפור.

.

3.כדי להתקדם בפוליטיקה הישראלית נתניהו משתמש דרך קבע באמצעים אכזריים כדי לחולל שמות בשמם הטוב של יריביו כשאמת, צדק והגינות נחשבים בעיניו כקליפת השום.

.

4. גנץ לא פיינשמקר עדתי. תורג׳מן או ינקלביץ׳? הכל הולך אצלו.
.
5.מי שחשב שפרי, ההוא שסולק מהפוליטיקה אחרי שהתגלה הכתם המגעיל בהיסטוריה האישית שלו ייעלם מהנוף, מקבל אותו כשותף במשרד חקירות המעניק שירותי הכפשה מגוונים לכל המרבה במחיר וככל שהאיש בכיר יותר – עוד יותר נחמד.

.

6. ששותפו של פרי הוא איש מפחיד למראה, סיגריסט נוסח ביבי ונהנתן נוסח שרה שיודע לעשות מזה חבילות של כסף על חשבון אידיוטים המאמינים שפוליטיקה היא שליחות לאומית למען טובת המדינה ובפועל זו גחמה אישית של נרקסיסיטים תאבי כוח וחסרי מעצורים שעובדים עלינו שוב ושוב ושוב.

.

7. עמית סגל הוא שופר מרכזי של בלפור שמשתמשים בו בעיקר להשמצות הזקוקות לפרופיל גבוה.

.

8. תזהרו מרבנים. אם יש לכם בעיות אישיות שברצונכם לפרוק, עדיף פסיכולוג או טריינר NLP. הם יעזרו לכם באמת, בלי אינטרס אישי ואצלם המידע שתחשפו נעול בכספת ניצחית בלתי סחירה.

.

9. עורכי דין ורופאי שיניים הם האנשים האחרונים שתרצו להגיע למשרדיהם ורק כשאין ברירה.

.

10. אילנה דיין נשארה הטובה מכולן בהעמדת הישראלי מול המראה כדי להראות לו את האמת: פני הדור כפני הכלב. אלה המנהיגים שלנו – כי כאלה אנחנו: מעריצי חלאות נכלוליות.

.

11. גברים אוהבים לזיין מהצד. נשים תמיד ינצלו זאת כדי לסחוט מהם אחר כך הטבות, כספים וג׳ובים שאינן ראויות להן.

.
12. הפראיירים לא רק שאינם מתחלפים – הם מתרבים.

והמסקנה המתבקשת: ברצותך להבין את הספין – בוא אלינו ל״עניין מרכזי״, חדשות וסקופים מאז 1999.

 

עורך: רמי יצהר

Rami Yitzhar .

שתפו את המאמר

שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הורידו עכשיו את האפליקציה שלנו בחינם!

ותהנו ממגוון תכנים בזמן אמת לנייד שלכם

דילוג לתוכן