מבזקים

חולדאי מקושש קולות בניסיון נואש לעבור את אחוז החסימה

E6413936-6F74-46BB-9FE2-3EF117F1ECE3

החולדה התל אביבית מקשקשת עצמה לדעת. אחרי שהתרסק בסקרים ונחת משמונה מנדטים לאזור אחוז החסימה בזמן הקצר מאז הכריז שהוא רוצה להיות ראש הממשלה הבא, נשארה לו רק אופציית הצעקנות.

 

הבעיה של חולדאי שאין לו בדיוק במה להיאחז ולכן בחר באופציית הפרת החוק בתקווה לקושש לעצמו בכל מחיר כניסה לכנסת הבאה. יכול להיות שזה יצליח אבל מאוד יכול להיות שלא ולכן כדאי להיזהר מאוד לפני שמחליטים לתמוך בפנסיונר בן ה-77 פלוס שאפילו כראש עיר מפשל קשות. לך תן לאחד כזה לנהל מדינה.

 

היום הוא מאיים לפתוח בקרוב מאוד את מוסדות. תרבות בעיר למי שקיבל חיסון שני. על כך משיב לו שר התרבות  חילי טרופר.

 

.

*שר התרבות והספורט חילי טרופר:*

“כפי שהודענו בשבוע שעבר, עולם התרבות עומד להיפתח ראשון במתווה “תרבות באחריות” והדרכון הירוק הכולל מתחסנים, מחלימים ונבדקים.

.

אני שמח על כל דמות ציבורית נוספת שבוחרת להעלות על נס את חשיבות התרבות, אך מוטב שזה לא יהיה לצרכי בחירות אלא מתוך תפיסה אחראית ואמיתית. כשמדובר בממלכתיות ובבריאות, אני מציע לכולם להניח את הפופוליזם בצד.

.

כבר שבועות ארוכים בונה משרד התרבות יחד עם מנהלי מוסדות התרבות והיוצרים הישראלים את המתווה המסודר לפתיחת עולם התרבות, בתל אביב ובכל הארץ ואני שמח שכבר בתקופה הקרובה הוא יצא לפועל.

.

כמעט מיותר לציין שזה יקרה רק בתיאום עם משרד הבריאות ותוך שמירה מוקפדת על הבריאות של המגיעים למופעים. נמשיך לעסוק בעשיה, בהזרמה של מאות מיליוני שקלים למוסדות התרבות, בפתיחה אחראית ובטוחה שלהם. כל מי שרוצה להיות חלק מהתהליך באופן רציני מוזמן בשמחה.”

.

עניין מרכזי

 

שתפו את המאמר

שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הורידו עכשיו את האפליקציה שלנו בחינם!

ותהנו ממגוון תכנים בזמן אמת לנייד שלכם

דילוג לתוכן