מבזקים

כולם מקשקשים אבל בני גנץ הוא היחיד שנלחם באומץ נגד תככי נתניהו

7116164C-7052-48E4-8D23-981C236C9E54

תגידו מה שתגידו, תשמיצו כמה שבא לכם, אבל העובדה היא חזקה ומוצקה לא כל שכן חד משמעית. בני גנץ וכחול לבן הם היחידים בממשלה הזו ובעיקר בעת הזו, שנלחמים בחירוק שיניים ובאומץ אישי ראוי להערצה בניהול האינטרסנטי, הכושל והקטלני של בנימין נתניהו שכבר הוביל להריגתם של 4,500 ישראלים ולפגיעה אנושה בכלכלה הישראלית.

 

גנץ הוא בעת הזו המכשול היחיד העומד בפני נתניהו לצאת במסע השתוללות שיקרי וחסר רסן נוסח טראמפ בניסיון נואש לגנוב לעצמו עוד כמה מנדטים ב-23 במרץ.

 

לכן, בני גנץ ייזכר לעד כמי שעשה יותר מכל שפן אחר שהיה וברח מכחול לבן בתקווה למצוא מפלט אישי. הברחנים האלה, בעלי האגו הנפוח, והיכולת הזעומה חלמו להיות הגנץ הבא אבל עכשיו הם מתאדים או נעלמים מתחת לאחוז החסימה.

 

לכן, תתמתחו לדום מתוח ותנו כבוד לגנץ המכריז כי לא יאפשר לביבי להמשיך בהפקרות היחס הסלחני המועדף לחרדים. ואגב, גם חילי טרופר הוא צגלית פוליטית מרעננת. נקווה שישאר גם לכנסת הבאה.

 

 

היום הודיעה כחול לבן:

״או שכולם יישמעו לסגר, או שלא יהיה סגר. שיהיה ברור לתחמנים מהליכוד: כחול לבן לא תוותר על כך שכל מוסדות החינוך בכל רחבי הארץ יהיו סגורים. בניגוד לנתניהו, יש לנו אחריות. לא נאפשר מדיניות מופקרת משיקולים פוליטיים שעולה בחיי אדם. דין בני ברק כדין הרצליה״, הוסיפו בכחול לבן.

.

עניין מרכזי

 

שתפו את המאמר

שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הורידו עכשיו את האפליקציה שלנו בחינם!

ותהנו ממגוון תכנים בזמן אמת לנייד שלכם

דילוג לתוכן