נתניהו הביס את יונית לוי ועל הדרך דחף נוק אאוט גם לסער, בנט ולפיד

יותר משנתניהו ניצח – המראיינת וחדשות 12 הובסו. ביבי רמס בקלות, בזריזות ובאלגנטיות נון שארלנטית את כל הטיעונים השחוקים שמראיינים לא אינטיליגנטיים מביאים לאולפן ובטוחים שאת המשוכות האלה המרואיין לא יצלח לעולם.

.

יונית לוי עשתה את כל הטעויות האפשריות והעניקה לו במתנה עוד שניים שלושה מנדטים על חשבון סער ובנט. ברבע שעה שנכנסת להיסטוריה הצליח נתניהו להחטיף סטירות מצלצלות ללא מענה גם ליוהמ״ש, גם לפרקליטות, גם לבית המשפט, גם ללפיד ובעיקר לתקשורת המיושנה שאינה מבינה את כללי המשחק האמיתיים מול הקוסם.

.

הנוק אאוט הבלתי נשכח: מוחמד עלי מרסק את סוני ליסטון- נובמבר 1965. 

 

 

הטעות הטראגית שכה אופיינית לכל מראייני נתניהו נעוצה בחוסר ההבנה הבסיסית איך מתמודדים נגד אלוף עולם בדיבורים. כיוון שנתניהו ממעט מאוד להתייצב לראיון בשידור חי קצר מועד באולפני טלוויזיה, שכחו שטקטיקה שכה מצליחה לקפד תמידית את ראשם של כל היתר – מסער, דרך בנט וליברמן ועד חולדאי, גנץ ולפיד – לא עובדת על נתניהו. להיפך.

.

אגב, לפיד מבין זאת במערכת בחירות זאת ולכן הוא מטפס בסקרים ע״ח סער מאז חדל להתייצב לראיונות אולפן תוקפניים שאין לו הכלים להתמודד מולם.

.

 

הקוסם נתניהו הפליא שוב. 

.

בניגוד למה שנדמה לכם, למרות פרסומו העולמי והתנהלותו הממושכת בזירה, בנימין נתניהו הוא חידה מסתורית שאיש עוד לא פיצח. גם מי שעבד מולו צמוד ואישי במשך שנים לא יודע לספר עליו שום דבר מעבר לטרוויאלי. ביבי הוא אניגמה בלתי פתירה. יונית היתה עבורו טרף קל. היה זה היום האחרון המשמעותי בקריירה שלה. מעכשיו נותר לה רק רק לקרוא מהטלפרומטר עד לפנסיה.

.

מוחמד עלי חיסל את סוני ליסטון שניות בפורות מתחילת הקרב הבלתי נשכח ההוא. נתניהו עושה זאת לכווולם לאורך שנים על גבי שנים, יום יום, לילה לילה לכל מי דמתייצב מולו. אגב, הוא גם משמיד את אוהביו בלי טיפת אמפתיה וחמלה. נתניהו הוא האיש הביוני הראשון בהיסטוריה. כדי להביס אותו צריך בינה מלאכותית מן הסוג שמיוצרת עתה במוחם הקודח של כמה מחברי הטובים ביותר העוסקים בכך כאן, שם ובכל מקום.

.

ואגב, המנצח העקיף היחיד בסיום ההתגוששות היה בני גנץ. פתאום יותר קל להבין כמה אומץ צריך להיות לגנץ להיאבק במלך וכמה זה קשה על בסיס יומיומי. ובשורה התחתונה: היידה, ביבי, שוב שיחקת אותה בקלאס!

.

רמי יצהר Rami Yitzhar
עניין מרכזי

www.news-israel.net

שיתוף:
מאמר קודםניצחון לגנץ על נתניהו: מתחדשים המסחר התרבות והספורט
המאמר הבאאמריקאי נהרג ו-5 נפצעו בהתקפה איראנית בעיראק
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.