מבזקים

ים – יבשה: למבורגיני לומדת לשחות

חשבתם פעם איך זה לנסוע במכונית בשווי 250 אלף דולר? מדמיינים את עצמכם בנסיעה בלמבורגיני, מרגישים מיליארדרים לרגע? יופי. עכשיו תדמיינו את אותו הדבר בדיוק, רק על המים. האם למבורגיני לומדת לנסוע על המים? בואו נראה…

מכוניות יוקרה תמיד היו סמל סטטוס לעושר ולחיים הטובים, כל שכן יאכטות. אוהבי הים ובעלי הממון בעלי התחביב היקר בעולם מחזיקים יאכטות פאר לצורכי הפלגות לטיולים ופנאי בעיקר.

אם אתם נמנים על אלו שמחזיקים במכוניות פאר יוקרתיות ויש לכם למבורגיני בחנייה אז עכשיו תוכלו להרכיב סט. למבורגיני לומדת לנסוע על המים ואתם יכולים להתחיל לתכנן את יעד הבא שלכם.

כן לעשירים בלבד

יצרנית מכוניות הספורט האיטלקית שהחלה את דרכה כיצרנית טרקטורים לענף החקלאות והצבא והפכה להיות התחרות של פרארי בייצור מכונית הספורט המושלמת, לומדת לשחות וכרגיל היא עושה את זה בקלאסה האופיינית לה. 200 כוחות סוס ומהירות של 112 קמ”ש, עיצוב בהשראת מכונית הספורט היוקרתית בעולם ותג מחיר של 2.8 מיליון ליש”ט (ובתרגום לעברית מדובר בכ- שניים עשר מיליון ושבע מאות אלף ש”ח. כן תקראו שוב. התחלתם לחסוך?), החברה האיטלקית משיקה את היאכטה של למבורגיני. האם למבורגיני לומדת לנסוע על המים? את התשובה לכך תוכלו לראות בקצף הגלים שהיא משאירה מאחוריה. בחברה היוקרתית מדברים על ייצור של 63 יאכטות בלבד, מספר סמלי עבורה, שכן החברה הוקמה בשנת 1963.

אז איך אומרים יאכטה באיטלקית?

אמנם החברה האיטלקית היא לא מהחלוצות בתחום וחברות יוקרה אחרות כמו לקסוס ופורש כבר עשו זאת לפניה אבל כמו על הכביש גם במים, למבורגיני מובילה ראשונה.

בהשראת מכוניות העל של למבורגיני עוצבה היאכטה שמבטיחה פונקציונליות, ביצועים גבוהים, הנאת נהיגה, תשומת לב לפרטים ולאיכות החומרים, תוך שילוב מושלם של האלמנטים האייקונים של מכונית הספורט והעיצוב הייחודי לסגנון ולמסורת של החברה האיטלקית. ברור לכולם שכמו שלמבורגיני היא לא עוד מכונית, זו לא עוד יאכטה, אלא חלוצה של סירות פאר מהירות. אז האם למבורגיני לומדת לנסוע על המים? ובכן…כן. הסקיפר שלכם מוכן?

שתפו את המאמר

שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הורידו עכשיו את האפליקציה שלנו בחינם!

ותהנו ממגוון תכנים בזמן אמת לנייד שלכם

דילוג לתוכן