מבזקים

כיצד ניתן לשפר אחוזי הצלחה של הפריה חוץ גופית?

כאשר זוגות מתקשים להיכנס להיריון, הפריה חוץ גופית יכולה להיות אופציה עבורם, להיקלטות להיריון באמצעות התערבות רפואית. בארצנו יש מימון ממשלתי לטיפולים בתחום הפוריות ומספרי טיפולי הפריה חוץ גופית הולכים וגדלים מדי שנה במדינתנו. ניתן לשפר את אחוזי ההצלחה של הפריה חוץ גופית באמצעות טכניקות רפואיות של הזרקת הזרע לתוך הביצית באמצעות מניפולציה רפואית או שיפור אחוזי הצלחה באמצעות סיוע של הרפואה המשלימה, כדי לסייע לחזק את הגוף מנטאלית ופיזית, ובכך להגדיל את סיכויי ההצלחה מטיפולי ההפריה. קיימות שיטות מגוונות שתוכלו להתייעץ אודותיהן עם הרופא המטפל, ולהגביר את סיכויי ההצלחה של טיפולי ההפריה החוץ גופית. יש לקחת בחשבון את מצבה הבריאותי  של האישה וכן את הגיל של האישה, כאשר שוקלים את ההפריה החוץ גופית, ולהחליט אודות מהלך הטיפולים המתאים עבורה.

תהליך הפריה חוץ גופית: מה זה אומר?

זוגות רבים אשר מנסים להילקט להיריון, ייתכן וייקלטו במהרה ואילו זוגות אחרים יתקשו להיכנס להיריון, גם לאחר שנה של ניסיונות כושלים. במקרים אלו ייתכן ויש לשקול טיפולי פוריות כדי לקדם בסיוע רפואי, את תהליך הכניסה להיריון. בתהליך של הפריה חוץ גופית, IVF, שואבים את הביציות מהאישה, ומבצעים עבורם תהליך הפריה במעבדה בעזרת זרע. העוברים בתהליך זה של הפריה חוץ גופית יגדלו במעבדה ולאחר מכן יבצעו החזרה שלהם לרחמה של האישה, לקליטתם להריון. בתהליך הפריה חוץ גופית אחוזי הצלחה גדלים ככל שגילה של האישה הוא צעיר יותר. מומלץ להתייעץ עם מומחים בתחום של הפריה חוץ גופית כדי לבחון אלו אפשרויות קיימות עבורכם לטיפולי פריון, במידה ואתם נדרשים לכך, וכן לסוגיה של תהליך הפריה חוץ גופית. בארץ ובעולם הפריה חוץ גופית מהווה דרך רפואית לקליטה להיריון, כאשר יש קשיים להיכנס להריון בדרך הטבעית, ובכך יכולה לסייע לזוגות רבים להקים משפחה.

היכן תוכלו למצוא אנשי מקצוע בתחום של הפריה חוץ גופית?

ניתן למצוא ברחבי הארץ אנשי מקצוע בתחום של טיפולי פוריות, אשר מיומנים בשיטות של הפריה חוץ גופית. תוכלו למצוא באינטרנט או באמצעות המלצות מפה לאוזן, מגוון אנשי מקצוע בתחום זה. נדרשת רגישות רבה ואמפתיה מצידו של הרופא המטפל למצב המורכב של בני זוג המתקשים להיכנס להיריון וכן סבלנות רבה מצידם של בני הזוג, לאורך כל הפרוצדורה הרפואית, של מהלך הטיפולים. נדרש דיוק רב בכל שלבי הטיפול, עד להחזרת הביציות לרחם, ולכן חשוב לפנות אל אנשי מקצוע המיומנים בכך. מומלץ שתבדקו אלו מומחי פוריות, הבקיאים בהפריה חוץ גופית, נמצאים בקרבת אזור מגוריכם, ותוכלו לפנות אליהם, לקביעת ייעוץ אודות התהליכים הרפואיים המומלצים עבורכם, בהתאם להיסטוריה הרפואית של בני הזוג, וכן ניסיונות כושלים לכניסה להיריון של כשנה לפחות.

שתפו את המאמר

שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הורידו עכשיו את האפליקציה שלנו בחינם!

ותהנו ממגוון תכנים בזמן אמת לנייד שלכם

דילוג לתוכן