מבזקים

אמריקה לא סולחת לטראמפ

19D970EF-79F7-4E7B-8ACE-4246BCF09DB9

אמריקה נרגעה פוליטית מאז גורש דונלד טראמפ מן הבית הלבן. ג׳ו ביידן, שמלכתחילה נחשב איש אפרורי ובלתי מלהיב, זוכה לפופולריות עצומה והרושם הוא שאמריקה מתאוששת בכל התחומים מטראומת הטירוף בקדנציה הארורה של נסיך הטיפשות והאיוולת.

טראמפ מסרב עדיין להודות בהפסדו בבחירות אבל אין לו אמצעים לפורר את אמריקה מבפנים כפי שקיווה. הוא עלה לשלטון באמצעות שימוש יומיומי בוטה ברשתות החברתיות באמצעותן הפיץ שקרים בוטים, פייק ניוז, ובעיקר שקרים קמאיים מעוררי חלחלה. אחרי ניסיון ההפיכה ב-6 בינואר במתקפת תומכיו הקנאים על גבעת הקפיטול, הוא הושעה מטוויטר מפייסבוק וחש מבודד ומנותק.

הוא פתח בלוג שאיש לא קרא וגם זה הוסר כשהמשיך להפיץ שקרים והסתות. עכשיו הודיע פייסבוק שהחרמתו של השליט הקודם תימשך שנתיים לפחות עד ינואר 2023. לטראמפ היו 60 מיליון עוקבים ובחלומו הוא מקים רשת חברתית משלו.

ב-2023 תעריך הרשת החברתית באמצעות מומחים מטעמה אם חזרתו של טראמפ לפייסבוק תסכן את הציבור ותקבל את החלטתה בהתאם. טראמפ אומר בתגובה כי “מדובר בעלבון עבור 75 מיליון המצביעים שבחרו בנו בבחירות המכורות לנשיאות של 2020”. עוד נכתב בהודעת טראמפ כי “אסור לאפשר לפייסבוק להתחמק מההשתקה הזו. בסופו של דבר אנחנו ננצח, ארצנו לא יכולה לשאת עוד את העוול הזה”.

החשבונות של טראמפ בפייסבוק ובאינסטגרם נסגרו כבר ב-7 בינואר למחרת הפלישה לישיבת ההכרזה על נצחון ביידן בבחירות

עניין מרכזי

הצטרפו לאחרים והורידו עכשיו את האפליקצייה של ״עניין מרכזי״ לכל סוגי הטלפון הנייד (אפל או אנדרואיד) ותהנו מחדשות וסקופים חשובים בלבד בכל התחומים. זה כייף! http://web2application.com/w2a/sl.php?an=26230

 

שתפו את המאמר

שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הורידו עכשיו את האפליקציה שלנו בחינם!

ותהנו ממגוון תכנים בזמן אמת לנייד שלכם

דילוג לתוכן