מבזקים

בחזרה למסכות ולהגבלות – המלצה לציבור להמנע מנסיעה לחו״ל הקיץ

9F7336A7-F583-4CA3-B9C7-E0D503FA9533

הקורונה חזרה בקטן, אבל היא גדלה בשיעור יומי המצדיק חזרה למסיכות ולהגבלות. לאחר שביממה האחרונה התגלו יותר מ-220 נדבקים חדשים כבר ברור שאין ברירה מה גם שהזן ההודי מדבק להחריד בעיקר בקרב ילדים וצעירים.

ככל הידוע עתה הגם שכמחצית מ-776 החולים המאומתים הם מחוסנים ומחלימים, הרי שהסימפטומים ההתחלתיים אינם מובילים בשלב זה לתחלואה קשה או מסכנת חיים. אבל הזהירות נדרשת בעיקר בקרב מתבגרים וקשישים.

מהשבוע הבא תחול חובת עטיית מסיכות במקומות סגורים. בנימינה פתאום אדומה וההתפשטות בשרון מדאיגה גם בכפר סבא, בהרצליה ובסביבה. גם מודיעין במצב תחלואה מתעצם והמשמעות היא שההתפשטות בלתי נמנעת בשפלה ובגוש דן.

משרד הבריאות כבר פרסם המלצה חד משמעית: להמנע מיציאה לחו״ל לנופש ולתיירות. מי שלא חייב לנסוע – עדיף לו להשאר בבית. זה כמובן מזניק את מחירי תיירות הפנים לסכומים אסטרונומיים המגיעים לרבבות שקלים למשפחה לשבוע חופש בחלק מן המלונות בדרום הארץ.

אנשים עשו תוכניות לחגוג הקיץ אבל לנגיף יש תוכניות אחרות שעלולות להוביל לסגירה מחודשת של אירועי תרבות, ספורט ובהמשך גם המסחר.

הבעיה היא הילדים והנוער. אם הם לא יתחסנו ומהר אנחנו בדרך חזרה למחסומים וסגרים. והכי חשוב: תכניסו לעצמכם לראש שצריך להיזהר מאוד. תמיד זיכרו: שני מטר מהזולת, והימנעות מהתקהלות היא החיסון הכי יעיל לכל חולירע מקבוצות הקורונה למיניהן.

עניין מרכזי

הצטרפו לאחרים והורידו עכשיו את האפליקצייה של ״עניין מרכזי״ לכל סוגי הטלפון הנייד (אפל או אנדרואיד) ותהנו מחדשות וסקופים חשובים בלבד בכל התחומים. זה כייף! http://web2application.com/w2a/sl.php?an=26230

שתפו את המאמר

שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הורידו עכשיו את האפליקציה שלנו בחינם!

ותהנו ממגוון תכנים בזמן אמת לנייד שלכם

דילוג לתוכן