מבזקים

ציידי הקנסות מחפשים פראיירים – המחיר 500 שקלים לאדם

3BBDB8D5-DA66-470F-89C7-23FD85854150

ראש הממשלה נפתלי בנט אמר היום בהודעתו הפומבית טרם תחילת הישיבה השבועית של הממשלה כי ההחלטות שהתקבלו לגבי הגבלות שונות שנועדו לבלום את גל הקורונה מהזן ההודי מחייבות את הכלל ואינן סתם המלצה.

בנט: “אומר זאת באופן ברור – החלטות הממשלה אינן המלצות, הן מחייבות. מי שיפר – ישלם. מסכה במקומות סגורים – היא חובה, לא המלצה. החל מיום רביעי – הגעה לאירועים תתאפשר למחוסנים, מחלימים ובעלי בדיקה שלילית – זו חובה, לא המלצה. שמירה על בידוד – זו חובה, לא המלצה. אלו הן חובות של האזרח, ואנחנו נעמוד עליהן”.

ואכן, המשטרה ופקחי הרשויות המקומיות פושטים על נתב״ג, הקניונים, אולמות הקולנוע, אולמות אירועים ואתרים נוספים בהם חלה חובת עטיית מסיכה שם הם צדים מפירי התקנות וקונסים אותם ב-500 שקלים לכל אדם.

ישיבת הממשלה התקיימה באולם שגאל בכנסת שם קל יותר לשמור על ריחוק בהרכב העצום של השרים ושאר המשתתפים בישיבות.  נשקלת האפשרות לקיים שם ישיבות עתידיות של הממשלה.

בישיבה אישרה הממשלה את מינויו של ד”ר איל חולתא כיועץ לביטחון לאומי וראש המל”ל. חולתא ייכנס לתפקידו ביום א׳, 15 באוגוסט 2021. ראש הממשלה נפתלי בנט, בירך את ד”ר חולתא ואמר: “מאחורי איל ישנן שנים של עשייה, גם בתחום המדיני וגם בתחום הטכנולוגי. מדובר באדם יצירתי מאוד, מנוסה מאוד, שמבין את אתגרי הביטחון הלאומי, ואני משוכנע שהוא יבצע את תפקידו בהצלחה”.

בנוסף, בוטלו חמישה משרדים הזויים מימי נתניהו. ובהתאם להסכמים הקואליציוניים. המשרדים שבוטלו הם: המשרד למשאבי המים, משרד הדיגיטל הלאומי, המשרד לנושאים אסטרטגיים, המשרד להשכלה הגבוהה והמשלימה והמשרד לחיזוק ולקידום קהילתי. תחומי פעילותם יועברו אל המשרדים הנוגעים בדבר.

עניין מרכזי

שתפו את המאמר

שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הורידו עכשיו את האפליקציה שלנו בחינם!

ותהנו ממגוון תכנים בזמן אמת לנייד שלכם

דילוג לתוכן