הכלב האמריקני שעזר למנהיג דאעש ״למות כמו כלב״

דונלד טראמפ השיג מעט מאוד שיפור במעמדו הפוליטי המעורער בעקבות חיסולו של מנהיג דאעש אל בגדדי. הסקרים מצביעים על כך שהוא יפסיד מול כל אחד מן המועמדים הדמוקרטים שיתמודד מולו לאחר הפריימריז במפלגה היריבה.

 

טראמפ כבר מצוי בהחיך העלול להוביל להדחתו בעקבות האופן השערורייתי הבוטה שבו השתמש בכוחו כדי לגרום למדינות זרות לפגוע במועמדים דמוקרטיים כתנאי לסיוע אמריקני.

 

טראמפ טרח לפרסם הודעת ניצחון בוטה באופן מחפיר כשציין כי בגדדי

אמר טראמפ כי אל בגדדי "מת כמו כלב, הוא מת כמו פחדן ולא כמו גיבור".

 

טראמפ גם צייץ צילום של כלב אמריקני שהשתתף במבצע החיסול, נפגע קל וכבר חזר לשירות שם הכלב קונן, על שם מגיש תוכנית הראיונות הג׳ינג׳י קונן אובראיין.

 

 

טראמפ צייץ שהכלבה "עשתה עבודה נהדרת בלתפוס ולהרוג את מנהיג דאעש, אבו בכר אל בגדדי". בגדדי התאבד עם שלושה מבניו כדי שלא להיתפס. גופתו הושלכה לים כשם שנעשה עם גופת מנהיג אל קעידה, אוסאמה בן לאדן, לאחר חיסולו באפגינסטן על ידי האמריקנים בתקופת ברק אובמה.

הבעיה עם המשווים מות יריבים למוות בזוי נוסח כלבים שבסוף זה גם סופם שלהם.

רמי יצהר

Rami Yitzhar

עניין מרכזי

שיתוף:
מאמר קודםהשיא של מכבי גם על הגב של באר שבע
המאמר הבאהכישלון המהדהד של נתניהו: טילים איראניים בתימן
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.