שבחים לשר אלקין: האוניברסיטאות מחוייבות לעבור לבחינות מקוונות

חברת הכנסת קטי שטרית מברכת על החלטת הקבינט להורות למוסדות להשכלה גבוהה לעבור לבחינות באופן מקוון במקום לסכן את חייהם של רבבות סטודנטים בהתקהלויות בזמן הגל השני של הקורונה.

.

יש לברך את השר זאב אלקין שהביא את הנושא לקבינט ותמך בו.

.

ח״כ שטרית: ״אני מברכת על החלטת קבינט הקורונה לעבור למתכונת של מבחנים מרחוק במוסדות להשכלה גבוהה כדי למנוע הדבקה המונית.

.
״אני קוראת לראשי האוניברסיטאות לכבד את החלטת השרים ולהתקדם למאה ה-21. יש דרכים חלופיות לקיים מבדקים ללא חשש לטוהר הבחינות. טכנולוגיה היא לא מילה גסה״.

.

חרף ההחלטה המתחייבת מן המצב חלק מן האוניברסיטאות מערימות קשיים במימושה. גורמים ממשלתיים אומרים שהמפרים את החלטת הקבינט יטופלו בהתאם לחוק.

.

עניין מרכזי

שיתוף:
מאמר קודםואלה ההגבלות המוגבלות שעליהן החליט הקבינט
המאמר הבאבית״ר ירושלים הקימה מערך סקאוטינג מסקרן
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.