האלוף עמירם לוין בראיון לרמי יצהר על הטריק שמשכנע מנהיג

האלוף עמירם לוין הוא אחד האנשים הכי מוערכים בשטח. אלוף בצבא, פיקד על סיירת מטכ״ל, מפקד פיקוד הצפון, המשנה לראש המוסד, השתתף, יזם ופיקד על אינסוף עניינים שאולי יוודעו פעם וגם אחד שמסתכל על העתיד באופן יוצא דופן בדואליות שלו.

 

לוין ממעט להתראיין ולכן שיחת עומק של כשעה יכולה להעניק יותר מהצצה לעולמו ולהשקפת עולמו החבויה. רמי יצהר Rami Yitzhar ערך עימו ראיון מיוחד במסגרת סדרת המפגשים המרתקת שאנחנו מקיימים בערוץ MerkaziTV של ״עניין מרכזי״.

 

אז תתרווחו, קחו את הזמן ותהנו.

 

 

אם נהניתם ספרו לאחרים, לחצו על הלייק ועל הפעמון וקבלו את הרמז למפגש המרתק הבא. אין כמו ימי הקורונה כדי לעשות זאת.

 

רמי יצהר

Rami Yitzhar

עניין מרכזי MerkaziTV

 

https://www.youtube.com/channel/UC6U28cOAxZQSBHb2uMIgbeA

 

תבואו. סדרת הראיונות שלנו עלתה גם למרכזי הפודקסטים כך שתוכלו להנות מהם תוך כדי נהיגה, אגב ריצה, הליכה או בעיניים עצומות. ותודה לכולכם על הברכות והאיחולים.

 

רמי יצהר

Rami Yitzhar

שיתוף:
מאמר קודםבנט: נתניהו מסיע את ישראל היישר לתהום
המאמר הבאהאינתיפאדה שאולי תציל את שלטון נתניהו
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.