החטא ועונשו: טראמפ זלזל וחטף קורונה עם אשתו

הפתגם הערבי גורס כי כל כלב בא יומו. כלומר כל אדם רע ורשע סופו לחטוף בסופו עונש חמור על פשעיו כלפי החברה. היום הזה התגשם הפתגם אפילו בבית הלבן.

 

היום הוא יום בשורה לאמריקאים: הכלב שבגללו שילמו רבע מיליון אמריקנים בחייהם ויותר משבעה מיליון חלו – חטף את המחלה בעצמו. הללויה! כבר יש מי שמציע לו שישתה אקונומיקה כמו שהציע לאחרים בתחילת המגיפה.

 

הנשיא הודה שחלה וכמוהו אשתו מלאניה. הוא צייץ: "הלילה, הגברת הראשונה של ארצות הברית ואני אובחנו כחיוביים לקוביד-19. אנחנו נתחיל את תקופת הבידוד שלנו ותהליך ההחלמה מיד", נעבור את זה יחד".

.

הם נכנסים לבידוד ולתהליך קבלת טיפולים. בינתיים מצבם טוב והם במעקב רפואי. טראמפ לא רק המעיט בערך המחלה, סירב לעטות מסיכה וצחק על העושים זאת, הוא התעלל במושלים שניסו כבר בראשית הדרך להילחם כראוי בנגיף. התוצאה היתה שארצות הברית הפכה למקום הגרוע עלי אדמות ועודנה כזאת במובנים רבים.

 

עכשיו טראמפ חטף את הנגיף חודש לפני הבחירות וזה עוד עלול לסייע לתבוסתו המקווה של הנשיא הגרוע בתולדות אמריקה אי פעם.

 

youtube.com/channel/UC6U28cOAxZQSBHb2uMIgbeA

 

 

עניין מרכזי

שיתוף:
מאמר קודםדיקטטורת נתניהו בפעולה: הישראלים כלואים בארץ
המאמר הבאהמוות משתולל בישראל: 144 הרוגים בשלושה ימים
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.