גנץ נגד תעלולי הקורונה המכוערים של נתניהו

שר הביטחון בני גנץ פנה לראש הממשלה נתניהו בדרישה לכנס את קבינט הקורונה בכדי לקבל החלטות ולתת ודאות לציבור בנושא השלב הבא ביציאה מהסגר.

*

גנץ שמוביל בימים האחרונים את הדרישה להרחיב את הסגרים בערים האדומות כתב בעמוד הפייסבוק שלו:*
"נתניהו, עלינו לכנס את קבינט הקורונה עוד השבוע ולתת הנחיות ברורות לציבור.

.
בשבוע שעבר החלטנו להאיץ את סגירת הערים האדומות בכדי להילחם בעלייה בתחלואה ולבדל בין ערים ירוקות לאדומות. זה לא קורה בקצב מספק, למרות שהורדנו את הקריטריונים. לצערי, אם לא נאיץ את הטיפול בנושא, לא נצליח להוריד את קצב ההדבקה.
.

״החלטנו גם על העלאת הקנסות- וגם זה לא קרה עדיין – כך לא נוכל לשפר את האכיפה וההרתעה.
מיליוני תלמידים ובעלי עסקים מחכים להחלטות שלנו בקבינט, ולכן דרשתי לקיים דיון עוד השבוע שייתן ודאות ושבו נוכל לדון ביישום ההחלטות שלנו למלחמה בתחלואה, ובאפשרות לבצע פתיחה של חלק מהמסחר במתווה חלקי בשטחים פתוחים כפי שהציעו ראשי השלטון המקומי ואת מערכת החינוך, לפי ההצעות שעל הפרק.
.

״אסור לחכות לשבוע הבא – חייבים לקבל החלטות פשוטות, ברורות ואחראיות."

*

בשורה מ״עניין מרכזי״: הורידו חינם את האפליקציה שלנו בגוגל פליי לאנדרואיד ‏https://play.google.com/store/apps/details?id=com.centralnilinterest

.

עניין מרכזי

 

שיתוף:
מאמר קודםד״ר יגאל ורדי: כך נמלט מהכאוס בחיינו
המאמר הבאעידן רול בעד פתיחת ענף הכושר הגופני
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.