מדיניות נתניהו זורעת תחלואה גואה ומוות מחריד

ביממה האחרונה נרשם שיא תמותה בישראל: יותר מ- 74 ישראלים נוספו לרשימת המוות הישראלית הכוללת כבר יותר מ-4,500 הרוגים ותחלואה גואה שזולגת בעיקר לילדים, לצעירים ולנשים הרות.

 

המצב העכשווי. כל כולו תוצאה של התנהלות רשלנית, מבולגנת, חסרת מעוף ובעיקר אינטרסנטית ומוטת פוליטיקה קטנה של אינטרסנט גדול בשם בנימין נתניהו.

 

הנורא מכל, שביבי ושר החינוך הכושל שלו גלנט כבר תיכננו לפתוח בשבוע הבא את בתי הספר. היה צורך בהבלטה תקשורתית מצד ידיעות אחרונות של נתונים המוכרים היטב גם לביבי גם לאדלשטיין וגם לגלנט בדבר תחלואה נוראה בקרב ילדים כדי לשים ברקס.

 

רק אידיוט מושלם או מעריץ אוויל של נתניהו ישלח את ילדיו למערכת החינוך במצב הנוכחי של תחלואה, הדבקה ומוות. רק דביל יילך לאירוע תרבות או לבית מלון אבל נתניהו רוצה חזרה לשיגרה בכל מחיר כי יש לו בחירות על הראש. 

 

עכשיו ברור שפתיחה כזו תהיה אסון. יכול להיות שנתניהו יתחיל להבין לאן הוביל אותנו. הנחת היסוד שלו היתה שהשגת החיסונים והפצתם המהירה תהווה פתרון לבעיה. התברר שההפך הוא הנכון. מחדלי ביבי וצרת התחבורה מירי רקב הם שהביאו לזליגה מהירה של המוטציות המדביקות והמסוכנות ביותר. הוסיפו לכך את הפחדנות המבישה של ביבי כלפי החרדים וקיבלתם – אסון גדול.

 

עניין מרכזי

שיתוף:
מאמר קודםהעסק סגור? קראו על בניית אתרים ופתחו סניף דיגיטלי
המאמר הבאבלעדי: כישלון מהדהד לחיסון הישראלי של המכון הביולוגי
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.