מבזקים

קמין גז ללא ארובה

בעולם החימום אפשר למצוא מגוון רחב של פתרונות. אחד מהם הוא קמין גז ללא ארובה. מדובר בתנור אשר עובד על גז ושאינו מחייב יציאה של ארובה מהתקרה. פתרון זה מביא עימו מספר יתרונות: אין צורך לקדוח בתקרה, אפשר ליהנות מחימום נעים ולא מייבש ומאש מרקדת באח. בנוסף, הקמינים הקיימים יפיפיים ומשמשים כפריט דקורטיבי לאורך כל ימות השנה.

 

התקנה פשוטה ללא פתח בתקרה

 

היתרון הגדול ביותר של קמין גז ללא ארובה הוא שאפשר להציב אותו בקלות בחללים שונים, ללא צורך לפתוח פתח בתקרה. ההתקנה הפשוטה אינה מחייבת אנשי בנייה, אך היא מחייבת הזמנה של איש מקצוע מתחום הגז אשר יבצע התקנה תקנית של התנור. לאחר שאיש מקצוע המומחה בעבודה זו יגיע להציב את התנור במקומו, תוכלו ליהנות מאש מחממת ובית נעים ללא כל טרחה מצדכם.

 

לאחר ההתקנה, ההפעלה של הקמין נטול הארובה היא פשוטה מאד. תנורים רבים מופעלים בעזרת לחיצת כפתור ובכך מעניקים ביטחון מלא. בנוסף לכך, הקמין אינו מייצרת פסולת, כך שאין צורך לנקות אותו וכל שיש לעשות כדי שיעבוד הוא לדאוג לכך שיהיו בלוני גז זמינים במקום המיועד לכך.

 

היתרונות של חימום בגז

 

ישנם מספר יתרונות לחימום דרך קמין גז. שלא כמו תנורי חימום אחרים, הגז שומר על אוויר נעים ולא יבש בחדר. כמו כן, אין צורך להתעסק בהפעלת התנור ובפעולות ניקיון. זהו אחד היתרונות הגדולים עבור רבים שרוצים ליהנות מאווירה קסומה בבית אך חוששים מכל ההתעסקות הנדרשת מכך.

ההדלקה הפשוטה של קמין גז ללא ארובה יכולה להיות דרך כפתור בלבד ואפילו בעזרת תרמוסטט. ההפעלה הופכת את הקמין למתאים לכל חלל ואידאלי גם לבית עם ילדים או בית בו מתגוררים מבוגרים שרוצים ליהנות מחורף חמים אך לא יכולים לדאוג לכל הפעולות הקשורות בניקיון או סחיבת עצים.

 

חשוב לשים לב לפני קניית קמין גז ללא ארובה

 

חשוב לשים לב להתאמה בין התנור לבין החלל. למעשה, זהו אחד הדברים החשובים שיש לשים לב אליהם בעת רכישת התנור. כל קמין יכול לתת הספק חום שונה והספק זה צריך להתאים לגודל החלל אותו מבקשים לחמם. ניסיון לשים קמין גז ללא ארובה בחלל גדול, יכול להסתיים במפח נפש כיוון שהוא לא יצליח לחמם את כל החלל (וזאת למרות שהוא יספק שעות של הנאה מהאש).

את הקמין שמגיע ללא ארובה אפשר להציב בחללים קטנים יחסית כמו חדרי משפחה, סלון שאינו גדול מדי ואף חדרי שינה, אם ישנה גישה לגז (או במקרה של בנייה יש ליצור גישה מראש). ברכישת הקמין אפשר ומומלץ להתייעץ עם הצוות המקצועי במקום ולבחור את האחד שישמש אתכם ביעילות מרבית. המטרה היא לאפשר לכם ליהנות מחימום נעים ותחושה מהנה.

שתפו את המאמר

שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הורידו עכשיו את האפליקציה שלנו בחינם!

ותהנו ממגוון תכנים בזמן אמת לנייד שלכם

דילוג לתוכן