רנה זלווגר מתעלה – הסרט הרבה פחות

סיפורה של ג׳ודי גרלנד הוא דרמת חיים על ספר הטרגדייה האישית. הזמרת המופלאה אינה מצליחה להתמודד עם הצלחתה והורסת עצמה עד למותה בגיל 47.

 

ג״די הוא סרט מעניין. התרשמתי ממשחקה של רנה זלווגר, בעיקר כי הצליחה כמעט לכל אורך הדרך לצאת מהמניירות הכל כך אופייניות לה. קשה להאמין שמישהו מהמבקרים בקולנוע הכיר אותה או את התנהלותה ולכן, אין לנו למה להשוות. זה לא רמי ששיחק אותה כפרדי מרקורי. כאן צריך לנחש האם זה חיקוי או המצאה. רנה מוכיחה שהיא שחקנית אופי מן המעלה המקנה מועמדות לפיסלון.

.

 

הסרט עצמו הרבה פחות מרשים: כדאי לקרוא אפילו בגוגל קצת את סיפורה של הסמרת שהיתה אגדה בזמנה לפני שמתיישבים באחד האולמות החמים מדי והמאווררים פחות מדי בקומפלקסים הנפלאים בכל מקום.

 

חוץ מזלווגר ובעיקר אם הסיפור לא מוכר לך אתה נותר מבולבל כמעט מתוסכל. תסריט מחורר, עלילה נעדרת עמוד שדרה, דמויות משנה חלשות. ועדיין, לחובבי הקולנוע ולחסידי ז׳אנר הביוגרפיות של זמרים מדהימים שהחיים התאכזרו אליהם – בהחלט ממליץ ללכת.
.

הציון של עניין מרכזי:

7+ בסולם יצהר.

.

רמי יצהר Rami Yitzhar

עניין מרכזי

שיתוף:
מאמר קודםבלוני תבערה אותרו בקרבת הכור בדימונה
המאמר הבאדברי נתניהו לפוטין במוסקבה: ליקוקים, ליקוקים
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.