מבזקים

מדרדרים את ישראל לאלימות ברחובות

F0F21C5E-4FC4-486E-95B5-DB4830C5E5AB

התנהלות הצמד נתניהו גנץ מובילה לאנרכיה ברחובות. האלימות גוברת, השוטרים בלחץ לא פחות מן המפגינים שמולם ובימים האחרונים מתרבים מקרי תקיפת מפגינים בידי ביריונים.

 

השר לשעבר בצלאל סמוטריץ׳, איש הימין הלא מתון, חש דאגה מן המתרחש והוא אומר היום בעקבות אירוע האלימות אמש בהפגנה בתל אביב כי על אנשי הימין להירגע ומייד.

 

לדבריו,  “אלימות מחוץ לתחום. אחיותיי ואחיי בימין ובשמאל. נתווכח, נדון, נפגין ונמחה. ככה זה בחברה אזרחית איכפתית ומעורבת. אבל לעולם לא נרים יד אחד על השני! נפלנו בזה בעבר יותר מדי פעמים ושילמנו מחירים כבדים. מדי. בני עם אחד אנחנו. עם כל הוויכוחים והכעסים אלימות זו לא אופציה. נקודה״.

.

 

אוחנה לעומת זאת מאיים היום באלימות משטרתית ובמה שהוא מגדיר ״יד קשה״ נגד ההפגנות הבאות. וגם הרזרבי דיבר. בני גנץ: “חייבים להעניש את התוקפים – אף אחד לא ישתיק מחאות בישראל”.

.
יו”ר האופוזיציה ח”כ יאיר לפיד:
נתניהו, גמרנו לפחד ממך. כן, אני מעודד את המפגינים. כן, האנשים של יש עתיד הם חלק מההפגנות. כן, אנחנו נמשיך להלחם בשנאה ובארס שאתה מפזר סביבך עד שנוציא אותך מבלפור.

.

שר הביטחון והרמטכ”ל לשעבר, חה”כ משה (בוגי) יעלון, ‘יש עתיד – תל”ם’ הודיע:*
“נוכח האלימות המופעלת נגד המפגינים, אני מתכוון להתייצב איתם, ולהגן על זכות המחאה שלהם. הם בחזית המאבק והמחאה המתעצמת על עתידה של ישראל כדמוקרטיה, ונגד מנהיגות מושחתת ומנותקת שדואגת לעצמה ומפקירה את אזרחי ישראל – אני איתם! קורא לכל חברי הכנסת שמבינים זאת להצטרף.”
.

עניין מרכזי

שתפו את המאמר

שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הורידו עכשיו את האפליקציה שלנו בחינם!

ותהנו ממגוון תכנים בזמן אמת לנייד שלכם

דילוג לתוכן