מבזקים

המשטרה מחפשת את מפיץ האיום לחסל את ״הדיקטטור נתניהו״

28322807-3671-41AF-9767-5BDB63097381

התנועה לאיכות השלטון פנתה למ”מ מפכ”ל המשטרה בדרישה לפתוח בחקירה פלילית על מנת לחשוף מיהו האדם שאיים ברצח רה”מ דרך פרופיל פיקטיבי ברשתות החברתיות.

.

מוקדם יותר פרסם רה”מ נתניהו בדף הפייסבוק האישי שלו, תגובה של פרופיל בשם Dana Ron, בו נכתב איום מפורש ברצח ראש הממשלה. כפי הנראה בצילום המסך, אותה Dana Ron כתבה כי “את ביבי צריך להוריד רק בכח, דיקטטורים מזיזים רק עם כדור בראש”.

,

אנו רואים איומים אלו בצורה חמורה ביותר. *בין אם מדובר בפרופיל פיקטיבי, ובין אם באדם אמיתי, הרי שמדובר באיום מפורש ברצח של ראש ממשלה בישראל, ובוודאי שאין להקל בכך ראש*.

.

אנו חיים במציאות בה מתערבבים לעתים היצרים האלימים המוצאים מקום במקלדת, ביחד עם אלימות של ממש הגולשת לרחוב. כולנו חזינו בשבועות האחרונים כיצד אזרחים שיצאו לרחוב למחות נגד השחיתות ונגד המצב הכלכלי הקשה, ספגו אלימות קשה ביותר מאזרחים אחרים – שהיו מתודלקים באדי השנאה וההסתה ששאפו ברשתות החברתיות. *על כן, אנו קוראים ליועמ”ש מנדלבליט ולמ”מ מפכ”ל המשטרה כהן להתייחס לאיומים אלו במלוא הרצינות, ולפתוח בחקירה פלילית שתרד לשורש הפרסום ותביא את המפרסם לדין פלילי*.

.

אנו סבורים כי חלה על היועמ”ש ומ”מ המפכ”ל חובה ברורה ומיידית לפתוח בחקירה ולאתר את כותב/ת הודעת האיום ברצח על ראש הממשלה נתניהו. *בשל קיומן של ראיות מבוססות ביותר, המקימות חשד סביר לביצוע עבירה, מתחייב כי רשויות החוק יפתחו בחקירה על מנת לברר את שורשי העניין.

.

עניין מרכזי

שתפו את המאמר

שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הורידו עכשיו את האפליקציה שלנו בחינם!

ותהנו ממגוון תכנים בזמן אמת לנייד שלכם

דילוג לתוכן