האייפון 12 החדש צפוי להיות חווייה מרטיטה למעריצים

האייפונים החדשים בדרך. הסקרנות מאמירה לקראת ארבעת הדגמים החדשים בהם האייפון מיני החדש. אפל כבר קיימה הכרזה אחת שכללה את השעון החדש והמתקדם בעולם ואת האייפד הבסיסי שהפך מהיר, משוכלל וזול ושומר את החברה הרחק הרחק מכל מתחרה אפשרי.

.

ההכרזה השניה צפויה להתקיים ב-13 או ב-14 באוקטובר וההערכה היא שיוצגו שניים מדגמי האייפון 12. שני הנוספים בהם ה-12 פרו מקס או איך שלא ייקרא הוא ספינת הדגל המובילה שתכלול גם יכולות של דור חמישי G5 שכבר נפרס בדרום קוריאה, בחלקים מסין ובאזורים אחרים. בישראל מדברים על 2021 כיעד תחילת השימוש במערכת החשובה והמתקדמת בהיסטוריה של התקשורת הסלולרית.

.

לחובבי הז׳אנר, קיימת ציפייה דרוכה וסקרנות עצומה לגעת, ראות ולחוות את המכשיר החדש בסדרת האייפונים ששינתה את העולם מרגע לידתה בשנת 2007 כהאייפון הראשון הוצג על ידי הגדול מכולם, סטיב ג׳ובס המנוח. אגב, יורשו בראשות אפל, טים קוק, הצליח בתוך עשור וקצת להזניק את השווי של אפל ממאה מיליארד דולר לכשני טריליון בבורסה האמריקנית והיד עוד נטויה.

.

המחירים יהיו אטרקטיביים ביותר לפחות בשני דגמים וסבירים בשניים האחרים. בקרוב, נקבל מכשיר להדגמה ולתצוגה ונשמח לשתף אתכם.

 

רמי יצהר Rami Yitzhar
עניין מרכזי MerkaziTV

שיתוף:
מאמר קודםבוגי: מתינו מוטלים בפנינו באשמת נתניהו
המאמר הבאנתניהו מתריע: צפוי זינוק בחולים הקשים
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.