רק כרבע מהישראלים מוכנים להתחסן מייד

לרשויות בארץ ובעולם עוד נכונה עבודת שכנוע לא פשוטה. זאת משום שבשלב זה פחות מרבע מהישראלים מוכנים להגיע ולהתחסן בתרופה החדשה של פייזר או כל תרופה אחרת שאושרה בהליכי בזק חסרי תקדים בזריזותם.

 

הזהירות מתחייבת נוכח הידיעות שאפילו כשמדובר בצוותים רפואיים, שם הרופאים והאחיות נתונים לסכנת חיים יומיומית מהנגיף, רק כמחציתם הודיעו שיסכימו להתחסן מיידית. היתר מעדיפים להמתין ולראות מה יהיו ההתפתחויות.

 

על פי הסקר שפורסם בסוף השבוע, 23 אחוזים מהנשאלים מוכנים להתחסן מייד, 26 אחוזים רוצים להמתין כמה חודשים והיתר או לא רוצים להתחסן.

 

עניין מרכזי

שיתוף:
מאמר קודםהיחסים הביטחוניים בין ישראל לאזרביג׳אן הדוקים מתמיד
המאמר הבאטראמפ איים לפטר את ראש ה-FDA והחיסון של פייזר אושר מיידית
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.