מבזקים

בדיקת אולטרסאונד במכון פרטי

ביצוע בדיקת אולטרסאונד במכון פרטי, מהווה פתרון בטוח וזמין שנועד לבירור מצבים רפואיים שונים במהירות ובזמינות מרבית. בדיקת אולטרסאונד פרטי מספקת אפשרות, גם בימי סגר הקורונה שנכפה עלינו, לערוך בדיקות דחופות וזאת על מנת להפיג חששות ולהבטיח כי אתם מגובים מבחינה בריאותית. סקירת אולטרסאונד הינה בדיקה רפואית המתבצעת באמצעות גלי קול בתדרים גבוהים “הלוכדים” תמונות של חלקי גוף פנימיים שונים. הבדיקה המתקדמת משמשת לאבחון בעיות רפואיות בכלי דם ורקמות ובאיברים פנימיים וזאת ללא צורך בביצוע פעולה פולשנית. הבדיקה אינה חושפת את המטופל לקרינה ומשום כך היא מהווה אופציה מועדפת לצורכי אבחון ולביצוע בדיקות סקר שגרתיות.

 

לאילו מצבים מתאימה הבדיקה? היתרונות והחשיבות של בדיקת אולטרסאונד פרטי

בדיקת אולטרסאונד פרטי מתאימה למגוון מצבים בהם: בחינת התפתחות העובר במהלך הריון, אבחון גושים בשד, הדמיית בלוטת התריס, הערכה של בעיות בשק האשכים או בערמונית, אבחון מחלות כבד ובעיות בדרכי השתן ובכליות ועוד. בימים בהם קיים חשש להגיע לבתי חולים ולמרפאות בשל חשש מהידבקות בנגיף הקורונה ונוכח העומס הרב והקושי להזמין תור לבדיקה בזמן סביר, הרי שבדיקה במכון פרטי מהווה פתרון יעיל לאבחון מקיף ומהיר של בעיות בריאותיות וזאת תוך הקפדה על שירות מקצועי ואישי בסטנדרטים הגבוהים ביותר. בדיקת אולטרסאונד פרטי מתבצעת במכון מקצועי וזאת על ידי טכנאי מנוסה ומומחה הבקיא בתחום. טכנאי אולטרסאונד עובר הכשרה תקופתית הן בארץ והן בחו”ל, מה שמבטיח מקצועיות ומיומנות ברמה הגבוהה ביותר.

 

סוגי בדיקות אולטרסאונד פרטי

תוצאות בדיקת האולטרסאונד מפוענחות ע”י רופא מומחה בתחום רדיולוגיה אבחנתית, כאשר הפיענוח מסייע לאבחון מדויק של הבעיה הבריאותית הספציפית ולהתאמת טיפול יעיל ומיטבי. הבדיקות המבוצעות במכון אולטרסאונד פרטי כוללות:

  • בדיקות כלליות – אבחון בעיות באיברים שונים בהם: צוואר, בטן, רקמות רכות, כליות, דרכי שתן ועוד.
  • בדיקות אורתופדיות – בדיקות מפרקים ובדיקות המתבצעות במקרים בהם יש חשש לפגיעה אורתופדית ברצועות, בשרירים, בגידים או באיברים לגביהם לא ניתן להגיע לאבחון באמצעות צילום רנטגן.
  • בדיקות אולטרסאונד לילדים – הבדיקה שאינה יוצרת סכנת קרינה או מצריכה פעולה פולשנית מתאימה במיוחד לצורך אבחון של בעיות רפואיות בקרב ילדים.

בדיקת אולטרסאונד מקצועית לאבחון מדויק בזמינות מרבית

בדיקת אולטרסאונד פרטי מהווה פתרון איכותי, יעיל ומהיר הנועד לאבחון מקצועי של בעיות רפואיות שונות. הבדיקה מתבצעת במכון פרטי מקצועי על ידי טכנאי מוסמך, מיומן ומנוסה, כאשר פיענוח תוצאות הבדיקה מבוצע על ידי רופא מומחה בתחום הרדיולוגיה. הבדיקה הפרטית מאפשרת לכם לקבוע תור במהירות ובזמינות מרבית ולקבל תוצאות מדויקות בתוך זמן קצר. הבדיקה במכון פרטי מספקת איתור ואבחון רפואי מקצועי לכל בעיה ומצב המצריכים ביצוע בדיקת סקר. הבדיקה אורכת כ – 15 דקות בלבד ואינה מצריכה הרדמה או טשטוש. ההליך הינו בטוח לחלוטין ויעניק לכם שקט נפשי וביטחון כי אתם נמצאים תחת השגחה וטיפול רפואיים מקצועיים בכל זמן נתון.

שתפו את המאמר

שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הורידו עכשיו את האפליקציה שלנו בחינם!

ותהנו ממגוון תכנים בזמן אמת לנייד שלכם

דילוג לתוכן