מבזקים

חוגג תקף גם את לה פמיליה וגם את ראשי הפועל תל אביב

65D9E1B1-A89D-412C-AC17-13F58F6AD3E6

מושיקו חוגג תקף בחריפות את לה פמילייה וטען שאלה לא באמת אוהדים של קבוצתו, בית״ר ירושלים. חוגג גם השמיע ביקורת, שקיבלה את חיזוק בית הדין המשמעתי של ההתאחדות לכדורגל, נגד הפועל תל אביב שלא פעלה למניעת כניסת אוהדים מסויימים של בית״ר למדחק מול הפועל תל אביב בבלומפילד. בשל כך האוהדים הללו השתוללו ובית״ר עמדה לדין.

.

במהלך הדיון תקף חוגג את חברי ארגון ‘לה-פמיליה’ וטען כי הם אינם אוהדים וכי כל מטרתם היא להסב לו נזק כלכלי ותדמיתי, במה שנראה כמו עימות שלא ייפסק וכזה שלא יהיה ממנו עוד דרך חזרה. בשל קריאות גזעניות של אוהדי בית”ר במשחק הכדורגל במוצאי השבת האחרון מול הפועל ת”א הועמדה קבוצת המנורה לדין .

.

חוגג אמר:

“לה פמיליה אינם אוהדי בית”ר ירושלים. הם מזיקים למועדון. הם עושים את זה כדי לגרום לי נזק כלכלי. אני תובע אותם. תשפטו את המועדון על כל מה שאנחנו עושים ומבקש שתכירו בזה שלה פמיליה הם לא בית”ר”, אמר חוגג לשופט בית הדין, עו”ד נעם ליובין.

.

יתירה מכך, חוגג ונציג המועדון עו”ד מוסזון, סיפרו במהלך הדיון כי פנו להפועל ת”א עוד בטרם המשחק, שלא לאפשר את הכנסתם של מספר אנשים ספציפיים, ראשי ארגון ‘לה-פמיליה’ לתחומי האיצטדיון בהנחה שהם יגרמו לנזקים גדולים.

.

“זה מאוד מתסכל שפנינו לכל אנשי הפועל תל אביב והם פשוט התעלמו מאיתנו בסופו של דבר. אמרנו לאנשי הפועל תל אביב – ‘אנחנו מונעים מהם כניסה לטדי, אנא מינעו מהם כניסה’. זה לא קרה. הפועל לא נתנה לצוותים שלנו להיכנס. רצינו להביא צוותים, יעלה כמה שיעלה. אבל הם לא אישרו”.

דיין בית הדין הסכים עם דברי חוגג כי “אותם אלו המכנים עצמם אוהדים אך עוסקים בהפצת שנאה ואלימות לכל כיוון, אינם אלא לא יותר מפורעי חוק, אשר עושים כל שבידם על מנת לפגוע בקבוצה בדרך פעולה המתאימה לארגון פשע לכל דבר ועניין”. הוא גם מתח השופט ביקורת חמורה על ראשי הפועל ת”א שלא הסכימו לשתף פעולה עם ראשי בית”ר בניסיון למגר את תופעת הגזענות, התעלמו מהדרישה לאסור את כניסת האוהדים ולאפשר הבאת כוחות אבטחה נוספים על חשבון בית”ר.

הקבוצה נקנסה בסופו של 6,000 שקלים

.

עניין מרכזי

 

שתפו את המאמר

שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הורידו עכשיו את האפליקציה שלנו בחינם!

ותהנו ממגוון תכנים בזמן אמת לנייד שלכם

דילוג לתוכן