מבזקים

מפקד סיירת מטכ״ל לשעבר מונה האחראי על אכיפת הגבלות הקורונה בישראל

C353B257-0A55-48A0-93C7-B69D101E8055

נמשכת ההיערכות לקראת ההגבלות שיוטלו אם התפשטות הנגיף לא תיבלם. לזכותו של ראש הממשלה נפתלי בנט ייאמר, שהטיפול שלו ושל ממשלתו בבעיה שצצה בהדרגה בעולם כולו, היא עניינית נטולת אינטרסים אישיים ופוליטיים צרים ותכליתם היחידה לפתור את הבעיה לטובת הכלל.

אנשי הבריאות מזהירים כי אם ההתפשטות תימשך עלול להיווצר מצב שיהיה צורך בהגבלות בראש השנה בחודש ספטמבר. בנט סבור שיש לתת צ׳אנס לאזרחים להבין את חומרת הבעיה ולחזור מרצון לריחוק חברתי, למניעת השתתפות בהתקהלויות מיותרות, ובעיקר לנקוט זהירות בכל הנוגע להתנהלות הילדים הבלתי מחוסנים המצויים בסכנת הידבקות קלה מהזן ההודי.

בנט העביר את האחריות הכוללת על אכיפת הגבלות הקורונה לידי השר לבטחון הפנים,עמר בר לב וזה מינה את מפקד סיירת מטכ,ל ומי שמילא שורה של תפקידי מפתח בכירים נוספים, עמוס בן אברהם, לפרויקטור אכיפת הקורונה. בתפקידו זה יהיה תא״ל במיל׳ בן אברהם האיש שירכז את הפעילות המטה לתיאום בין גופי הפיקוח השונים כמו המשטרה, הפקחים, רשות שדות התעופה, משרד הבריאות והשב״כ שייעשה שימוש באמצעיו הטכנולוגיים במידת הצורך.

עמוס בן אברהם הוא תת-אלוף במילואים, ששירת כמפקד סיירת מטכ”ל, מפקד עוצבת חירם, מפקד מפקדת כוחות אוויר מיוחדים, מפקד בה”ד 1, מפקד אוגדת יהודה וכמפקד המכללה הבין-זרועית לפיקוד ולמטה.

עניין מרכזי

שתפו את המאמר

שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הורידו עכשיו את האפליקציה שלנו בחינם!

ותהנו ממגוון תכנים בזמן אמת לנייד שלכם

דילוג לתוכן