כריסטיאנו לא בא לחגיגה הגדולה של הגדול מכולם, ליאו מסי

ליאו מסי הנפלא שבה את הלב בהופעתו הוורבאלית בטקס קבלת פרס כדור הזהב. הכדורגלן הטוב בעולם הודה לכולם, סקר את עשר השנים מאז זכה בתואר לראשונה בגיל 22 והבטיח שהוא ממשיך במאמציו להשתפר כל הזמן עד שיפרוש ביום מן הימים.

 

מסי שבר שיט זכיות בתואר הטוב שבכדורגלני תבל אחרי שהפר את התיקו 5-5 שהיה לו עם רונאלדו, שלא טרח להגיע לטקס. אבל לא נורא, גם ליאו לא תמיד בא לקוד לכריסטיאנו בטקס ההכתרה.

 

מסי הוא ללא ספק הגדול מכולם הגם שלא הביא לנבחרתו ארגנטינה את גביע העולם. רק בשבוע האחרון סיפק לנו רגעי חסד מדהימים במדי ברצלונה גם בליגת האלופות וגם בליגה הספרדית. קבוצתו נחלשה אבל הוא מחזיק אותה חזק בשתי המסגרות.

 

ליאו נאם, חשף שאשתו משכתבת לו הודעות לתקשורת ומולו ישובים גם שלושת בניו וחלק מאחייניו. כבוד לנו שאנחנו יכולים לחגוג את תקופת כהונתו המופלאה כמלך הכדורגל העולמי.

 

רמי יצהר

Rami Yitzhar

עניין מרכזי

שיתוף:
מאמר קודםרוב מוחץ קובע: נתניהו חייב לעוף מתפקידו
המאמר הבא10 עובדות (אינטרסנטיות) על אבוקדו
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.