הבובה שביבי חייב לקחת איתו למעשיהו

כדי לסקר את המציאות הישראלית בלי להזדקק למינון בלתי נסבל של גלולות נגד בחילה, בחרתי לי ולאנשי המערכת שלי כמגן את בובת המחמד הזו, שהפכה סמל פופולארי לחובבי ההאבקות האמריקנית המבויימת של ה-WWE.

.

הבובה הזו היא יצירה גאונית המשלבת: כוח, עוצמה, ציניות ויכולת לצחוק על העולם באופן לגמרי ידידותי יחד עם המשך השתייכות למסגרת הקיימת תוך הבנת יסודות המשחק ובעיקר מודעות לכך לפוליטיקאים עובדים עלינו כל הזמן ולנו אין היכולת האמיתית שלא להכנע לטריקים ולשטיקים שהם מפעילים עלינו.

.

עם הבובה הזו אנחנו ב״עניין מרכזי״ מחזירים להם מנה אחת אפיים תוך הבנה שאלה כללי המשחק ושאין לנו ארץ אחרת.

.

מציע לפאקר לשלוח ליקירו המושחת ולאשתו המטורללת את הבובה הזאת ביום שבו ייעלם לנו סוף סוף מהעיניים.

.

רמי יצהר Rami Yitzhar
עניין מרכזי

 

אל תקחו את החיים ברצינות – ממילא אף אחד עוד לא יצא מהם חי. 

שיתוף:
מאמר קודםסלאח, מלך ליברפול ממשיך להבקיע בצרורות
המאמר הבאאיראן מצויה תחת מתקפות סייבר זרות
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.