הבית היהודי חבר עם הגזענות המכוערת בשולי החברה

גורם במפלגת העבודה תוקף את ההסכם בין הרב רפי פרץ מהבית היהודי לאיתמר בין גביר מעוצמה יהודית לחבור לרשימה משותפת בבחירות הקרובות.

 

 

בהודעה של נציג המפלגה נאמר כי זו עגלה מלאה בגזענים. פשיטת רגל ערכית מוחלטת. זה הפרצוף של הציונות הדתית בשנת 2019. זאת התוצאה של שנים של חיים מחוץ לחוק ומעל החוק, בשטחים ללא ריבונות וללא גבול.

 

.

״אם אנחנו לא רוצות שכל מדינת ישראל תיראה ככה, אנחנו חייבות לשים גבול ביהודה ושומרון".

.

 

מכחול לבן נמסר כי מורשת כהנא חיה ובדרכה לכנסת רק בשל מצבו המשפטי של ראש הממשלה בנימין נתניהו. "הבחירות הקרובות הן שעת הכרעה, ממשלת חסינות משיחית וגזענית או ממשלת פיוס לאומית ממלכתית".

.

עניין מרכזי

שיתוף:
מאמר קודםהובאה למנוחות אימו של השר צחי הנגבי
המאמר הבאבית דין בינלאומי ידון בתביעות לפשעי מלחמה ישראליים
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.