חולוניה הרחיקה חוליגן שהתעמת עם כדורסלן מכבי ת״א

קבוצת הכדורסל של הפועל חולון ? הודיעה:

 

בעקבות התקרית שהתרחשה בסיום המשחק, תקרית בה התעמת אוהד הקבוצה עם שחקן מכבי תל-אביב ארון ג'קסון, הוחלט במועדון להרחיק את אותו אוהד עד להודעה חדשה.

.
אנו במועדון עושים מאמצים רבים כדי למגר תופעות כאלו שאין להן מקום במגרשי הספורט ומקווים שלא נתקל בהתנהגות כזאת שוב בעתיד.

.
מטרתנו במועדון היא להפוך את ההגעה למשחקינו בהיכל לחוויה לכל המשפחה ולא ניתן לאלימות להרים את ראשה.

.
5,000 צופים הגיעו אתמול להיכל, חוו אווירה נהדרת והיו שותפים לטקס מרגש שקיימנו לפני המשחק למען החזרתם של סמל ראשון אורון שאול וסגן הדר גולדין משבי החמאס, טקס לו היו שותפים משפחות החיילים ואנשי המטה החברתי להשבת הבנים. נמשיך לפעול לכך שמחוות מהסוג הזה יהוו את החלק המהותי בערבי המשחק שלנו, ולא תופעות אלימות.

.
אותו אוהד שהורחק הביע חרטה על התנהגותו והתקשר לעמי ביטון, מנהל הקבוצה במכבי תל-אביב, על מנת להתנצל וביקש להעביר את התנצלותו לשחקן.

.

עניין מרכזי

שיתוף:
מאמר קודםדטנר: הבימה חייבת לי 300 אלף שקלים
המאמר הבאמוריניו הפסיד גם לקלופ
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.