השת״פ הביטחוני עם הביטחון המסכל בגדה בסכנת השעייה

מדינות ערב החליטו לא לקבל את תוכנית טראמפ וקראו לעולם למנוע מנהלל חד צדדי של סיפוחי שטחים ומהלכים דומים. הכינוס הפאן הערבי נערך בקביר ובהחלטה תמכו גם מדינות ערב המתונות.

 

במקביל הודיע יושב ראש הרשות הפלסטינית מחמוד עבאס על השעיית כל הקשרים עם ישראל. הפקת הקשר כוללת ניתוק היחסים הביטחוניים. אבו מאזן נימק את המהלך הפלסטיני בהפרה ישראלית של ההסכמות שמכוחן נובעים יחסי העבודה ההדוקים בין ישראל לרשויות בגדה.

 

בישראל מעריכים כי על אף ההכרזה, המצב בשטח לא ישתנה מהותית לרבות שעתוף הפעולה עם הביטחון המסכל במורה לשמור על השקט ההדדי.

 

עניין מרכזי

שיתוף:
מאמר קודםטראמפ אסר על נתניהו לספח שטחים לפני הבחירות
המאמר הבאפרשני הפח אוהדי מכבי נתניה הבריחו את אייל סגל
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.