ליברמן: את ביבי, דרעי וגפני מעניין רק כסף כסף כסף

ליברמן אינו מניח לנתניהו ומסכיר את הספינים שלו כולל את פגישותיו הלבביות של ביבי עם יאסר ערפאת ותקיפת הימין כשזה היה נוח לו פוליטית.

 

.

יו"ר מפלגת ישראל ביתנו, ח"כ אביגדור ליברמן: ״לפני שנתניהו מטיף מוסר לכולם כדאי להזכיר לו שזה הוא שמסר את חברון לערפאת, קיים איתו ועם אחמד טיבי מפגשים לבביים בוואי פלנטשיין, חתם איתו על הסכם, העביר שטחי c לפלסטינים והצביע בעד גרוש יהודים מגוש קטיף. כדאי גם להזכיר לו שמי שהוא רואה בהם שותפיו, דרעי וגפני, הראשון נמנע בהסכם אוסלו והשני העיד על עצמו שהוא איש שמאל כשאמר ב- 12.6.2017 בוועידת ישראל לשלום של עיתון "הארץ": "אני לא אוהב את החקיקה שהממשלה הזו מביאה בכל מיני נושאים ימניים. אם הייתי יכול הייתי מתנגד." ועל הפלסטינים: "הם היו פה לפנינו, אנחנו הוצאנו אותם מפה."
.

״את נתניהו, דרעי וגפני מעניינים רק נושאים אישיים וכסף. לאף אחד מהם אין קשר לימין.
ב-3 במרץ 2020 "ישראל ביתנו" תדאג לנתק אותם מהצינור שמחבר אותם למדפיס הממשלתי. הם גם יכולים לשכוח ממשרד הפנים, ממשרד הבריאות ומוועדת הכספים. כמפלגה שחרתה על דגלה את העיקרון של חיה ותן לחיות – אנחנו בעד יהדות אבל נגד כפייה דתית. לאחר הבחירות נדאג לקדם הפעלת תחבורה ציבורית בשבת, נישואים אזרחיים ונפרק את המועצות הדתיות.

שיתוף:
מאמר קודםחווייה בימתית: חופש מוחלט על עולם המתעד עצמו לדעת
המאמר הבא17 שנות מאסר נגזרו על בן 70 על אונס מתמשך של נכדתו
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.