נתן אשל צודק: נתניהו גורם להתבהמות הפוליטיקה במינויים הזויים

עוד לא פגשתי ״מרוקאי״, גם לא ליכודניק, שלא מסכים באופן כללי עם נתן אשל הסבור שהתנהגות האסקופה הנדרסת של נתניהו איננה ראויה לעיתים להגדרה הבוטה אך המדוייקת להפליא של ״התנהגות בהמתית״.

.

צרת התרבות, מירי רכב, (המכונה לא רחת רקב), היא התגלמות ההתנהלות החוליגניסטית המתפשטת בפוליטיקה הישראלית בהובלת ביבי. הגבר קורה שוב ושוב באמצעות מינויים של אנשים בלתי ראויים לג׳ובים בתחומים לא להם.

.

ביבי מבצע מינויים הזויים בכוונה. הוא יודע שאנשים המטפסים הרחק הרחק מעבר לכישוריהם האמיתיים תודות לו יישארו נאמנים כל עוד יזדקק להם. אחרי העל איפה עוד יזכו לכבוד מלכים שאינו מגיע להם?

 

כמה עצוב: נתניהו הורס את הלכידות והנורמות החברתיות הבסיסיות שעל יסודותיהן נוסדה מולדתנו האהובה והכל על מזבח הישרדות אישית והימלטות מאימת מעשיהו.

.

רמי יצהר

Rami Yitzhar
עניין מרכזי

שיתוף:
מאמר קודםסנסציה: ווטפורד הדהימה את ליברפול
המאמר הבאברגע האחרון: פותחים מבערים נגד דיקטטורת נתניהו
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.