טירוף: נסע לקלאסיקו במדריד וחזר עם קורונה

מי שהולך בימים אלה לאיצטדיונים לצפות בתחרויות ספורט או בקונצרטים הוא חסר אחריות כלפי עצמו ובעיקר עבור משפחתו, על גבול הטירוף.

.
אני אומר זאת כבר כמה שבועות. הנה היום אושפז החולה הישראלי מספר 21 שחזר עם הקורונה מן המשחק במדריד בין ריאל לברצלונה.

.
בקרוב זו עלולה להיות מגיפה חסרת מעצורים כי מאפשרים משחקים בכדורגל ובכדורסל בנוכחות איצטדיונים כמעט מלאים.
השערורייה הזו היא על הראש של נתניהו.

.

בהודעת משרד הבריאות לגבי האיש שנסע לראות כדורגל נאמר:

*הודעה לציבור סיכום החקירה האפידימיולוגית של חולה מספר 20*

חולה מספר 20 יצא מישראל למדריד למשחק הסופר קלאסיקו ב 28.3 בטיסת ישראייר מספר IZ231 שיצאה בשעה 08:00 ושב לישראל ב 2.3 בטיסת Brussels Airlines מספר SN3728 שיצאה ב 21:15 ממדריד ונחתה בבריסל, משם המריא בטיסת המשך מספר SN3293 ונחת בישראל ב 3.3 בשעה 02:35 לפנות בוקר.

משרד הבריאות יוצר קשר עם כל המגעים האחרים הנדרשים לבידוד.

נוסעי הטיסה מתבקשים להכנס לבידוד ביתי לפי הוראות משרד הבריאות למשך 14 יום מיום החשיפה ולדווח על כך באתר משרד הבריאות :http://bit.ly/MOH-Corona או במוקד משרד הבריאות בטלפון 5400*.
או במוקדי קופות החולים.

אם במהלך הבידוד מופיעים סימפוטמים של חום או שיעול או קושי בנשימה יש להתקשר באופן מיידי למוקד 101 של מד״א על מנת לברר צורך בבדיקת הנגיף.

להנחיות בדבר אופן בידוד ביתי יש להכנס לאתר משרד הבריאות: http://bit.ly/MOH-Corona

החקירה האפידימיולוגית ממשיכה ובאם יתגלו פרטים נוספים, הם יפורסמו לציבור.

 

.

אגב, החולה במצב הקשה ביותר הוא נהג אוטובוס שהסיע תיירים צליינים. האיש מאודפז במצב קשה, עם גלקת ריאות חמורה בשני הצדדים. הוא כבר אינו מתפקד כלל מורדם ומונשם.

 

רמי יצהר

Rami Yitzhar

עניין מרכזי

שיתוף:
מאמר קודםיותר מ-3,000 מתו מהקורונה המתפשטת
המאמר הבאליברמן: הפעם אני מוציא את ביבי לפנסיה סופית
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.