למות מקורונה או להתפגר מהשיעמום בטלוויזיה?

‫הפעם עם ישראל הדובר עברית בלבד אכל אותה בגדול. גם לא זזים מהבית, גם זוללים ג׳אנק ללא הפסקה, גם אין עבודה, גם לא רואים את ההורים והנכדים וגם תקועים בסלון מול מסך עם המון אינצ׳ים ומעט מאוד תוכן ראוי.

.

נשארת הדילמה: למה למות מקורונה אם אפשר להתפגר משיעמום כשבטלוויזיה מראים בפעם המיליון את תעלת בלאומילך ואת סברי מרנן, שלא לדבר על שטיפת המוח החולנית עם הפח הגדול, המסיימת את העונה העלובה בתולדותיה.

.

רק בישראל הזבל הזה הוא עמוד השידרה של ערוץ ברודקאסט מוביל. ועדיין שידורי הקורונה הם המרעילים מכל.‬

.

וחוץ מזה האינטרנט חלש ומתנתק, הווטסאפ מלא בחולירות שמפזרות פייקניוז, הפחדות שווא ובדיחות קרש, ובן הזוג עולה על העצבים. מה עושים? מה שהרשל׳ה היה עושה כשאלטרנטיבה שלו לרע היתה הגרוע יותר: מסתגלים וסותמים את האף והפה עם מסכה. לפעמים הכי טובה כזו שמכסה גם את שדה הראיה.

 

רמי יצהר, עניין מרכזי

שיתוף:
מאמר קודםנתניהו ״מנגן על העצבים״ של גנץ
המאמר הבאהסגר על בני ברק כולל הגבלות תנועה בערים סמוכות
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.