נתניהו ״מנגן על העצבים״ של גנץ

אחרי פגישת נתניהו וגנץ ביום שישי הודיעו מפלגותיהם כי הסכם להקמת ממשלה בראשות נתניהו אפשרי אבל בהחלט עוד לא סגור.

 

אמנם בעקבות איומי גנץ החליט ביבי להרגיע מעט את המשרת הכנוע החדש שלו והסכים להיפגש עימו אבל גנץ יצא ממנה מאוכזב למדי ובתחושה שביבי משחק איתו על זמן.

 

נתניהו מצידו סבור שזמן המשחקים העומד לרשותו מתכווץ אבל מי שמכיר את נתניהו מקרוב אומר ש״אצלו אף פעם אי אפשר לדעת״.

 

ההודעה שפרסמו הליכוד וכחול לבן אומרת ש"השיחה התקיימה באווירה עניינית וטובה והושגו בה הבנות והתקדמויות".

.

הסיומת כוללת אמירה כי "השניים הנחו את צוותי המשא ומתן לנסות ולהביא בהקדם האפשרי לסיכומים שיאפשרו הסכם קואליציוני בין כחול לבן לליכוד".

.

המשמעות האמיתית היא ששום דבר עוד לא סגור ועדיין יש מספיק קשיים שבעטיים יכול ביבי להחליט ברגע האחרון להראות לבנט את הדרך לאבדון הפוליטי הסופי שלו.

 

סיסמת הבחירות של גנץ. דראון עולם של הבטחת שווא שהונתה מאות אלפים. 

.

ואגב, ‏די מצחיק / עצוב / כאוב לשמוע את גנץ וח״כיו מנסים להצדיק במלוא גרונם הניחר את בגידתם במצביעיהם בטענה שנרתמו לשאת את אלונקת הקורונה. כי היחיד ומנהל באופן מופתי את ועדת הקורונה של הכנסת הוא עפר שלח, זה שנותר מאחור. ה-14 שבגדו אינם נושאים את הנגיף אלא את אלונקת הקריירה הגוועת של גנץ.

 

רמי יצהר, עניין מרכזי

שיתוף:
מאמר קודםמה מסתתר מאחורי בלוף המטפחת והמסכות של ביבי
המאמר הבאלמות מקורונה או להתפגר מהשיעמום בטלוויזיה?
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.