נתניהו נסוג מהעוצר המוחלט

נוכח הביקורת הגוברת על צעדיו הדיקטטוריים המזוויעים שעליהם הודיע נתניהו שלשום בנאומו, חלה הקלה מסויימת בהגבלות על האזרחים. במקום עוצר מלא – הסתפקו בכמעט עוצר.

 

נתניהו נאלץ לסגת מן ההוראה המחפירה לאסור על האזרחים לצאת מפתח ביתם מהיום לפנות ערב ועד מחר בבוקר. ההוראה נותרת לכן על כנה והיציאה מותרת עד לרדיוס 100 של מטרים ממקום המגורים.

 

אבל, מהשעה 15:00 חל איסור מוחלט לחרוג מתחום זה גם לצורך קניות או כל סיבה אחרת למעט מי שמורשים כמוחרגים.

 

החל מאתמול, יום שלישי אחה״צ, חל סגר לפיו נאסרה תנועה בין ערים. מחסומי משטרה מתוגברים בחיילים מפקחים על כך.

 

דווקא החרדים הם העושים רושם של בלתי מרוצים הגם שעם ישראל כולו נאלץ לסבול מן ההגבלות הפוגעות באופן אנוש בחופש הפרט בשל התנהגות מגזר בעייתי. בג״צ דחה עתירה להסיר את ההגבלות מבני ברק.

 

ישראל היהודית שואלת ארבע קושיות ועוד אחת: מתי כל זה ייעלם ונשוב לקבל את חיינו בחזרה?

 

״עניין מרכזי״

שיתוף:
מאמר קודםעוצר מביש: נתניהו מעניש את הכלל על חטאי מגזר ספציפי
המאמר הבאנתניהו משפיל את גנץ ומאלצו לזחול ולהתחנן
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.