האמת המדאיגה על ההתרחשויות האחרונות בסביבת נתניהו

‫התנהלות נתניהו, הסומך עתה רק על אשתו ובנו, מעוררת מחשבות נוגות על מנהיגים מוצלחים בהיסטוריה שבהדרגה לקו בפראנויה בלתי נשלטת.

.

עמית סגל חשף בליל שבת קמצוץ מן המתרחש. הוא, אני ועוד עשרות בני אדם יכולים לספר פרטים מסמרי שיער ובכל זאת אף אחד לא פועל לשנות את המצב בטרם האסון הבלתי נמנע.

 

.

התוצאה היתה הרת אסון וסוף טראגי למנהיג ונזקים כואבים וארוכי טווח הן לסובביו והן לאומה שעליה שלטו.

מדאיג עד כמה רבים

.

בכירים בליכוד היודעים זאת אך קופאים בסוג של חרדת מוות כל אימת שרק עולה מחשבה בראשם לעשות משהו בנידון.

.

בכיר המקורב מאוד במעגל הקרוב אומר: ״לפעמים אינני מצליח להירדם ואני חי בתחושה שהמחשבות שלי שקופות ובכל רגע הוא עלול לחסל אותי״.

.

 

מטריד הרבה יותר העיוורון של גנץ ותמימות חבורתו, כולל המושך האמיתי בחוטים, גבי אשכנזי. כווולם בליכוד ומחוצה לו יודעים שנתניהו רע לישראל ומסוכן לסביבתו אך כמו לאורך כל ההיסטוריה, כוולם לוקים בשיתוק בזמן אמת ואחר כך אינם מאמינים על עצמם שהתנהגו כך.

.

רמי יצהר, עניין מרכזי ‬

שיתוף:
מאמר קודםההקלות המתוכננות מצויינות אך גם מקפחות ולוקות בגילנות
המאמר הבאהפערים החברתיים בישראל זועקים לשמיים
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.