בנט הבטיח וקיים: עוד הפצצה ליד דמשק

ישראל לפנות בוקר הפציצה מטרה ליד דמשק זאת במסגרת המאבק לבלימת ההתחמשות השיעית בלבנון בנשק איראני. שר הביטחון בנט היה הראשון שאינו רק מפר את העמימות בקשר לתקיפות אלא הרחיק לכת ופרסם זאת מבעוד מועד.

 

על פי המקורות הסוריים,ההפצצה בוצעה מכלי טייס או מטוסים שביצעו את הירי מן המרחב האווירי הלבנוני מעל לים התיכון. לדברי הסורים חלק מן הטילים הישראליים ייורטו. הגורם הסורי מסר כי הנזק היה מועט ולא היו נפגעים.

 

שר הביטחון בנט רמז אתמול לחידוש קרוב של מדיניות התקיפות הישראליות בסוריה. במסיבת עיתונאים בנושא הקורונה אמר בנט: "תהיו עם אוזניים ערניות לדברים ואתם תראו או תשמעו. לא רק שאנחנו ממשיכים לבלום את ההתבססות האיראנית בסוריה, אנחנו עברנו חד משמעית מבלימה לדחיקה החוצה". עוד הוסיף שר הביטחון: "במלא ינום ולא יישן צה"ל. אני קובע, זה ביתר שאת, בעוצמות שלא ידענו בעבר, וזה מצליח".

.

עניין מרכזי 

 

שיתוף:
מאמר קודםישראל מפעילה ערכה לזיהוי מיידי להידבקות בקורונה
המאמר הבאגם חברות האשראי ילוו לעסקים בערבות המדינה
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.