ניצחון אדום ענק שסכנה בשוליה

הניצחון הענק של הפועל תל אביב 0-3 על בית״ר ירושלים היה כה מופלא עד שחלק מן השחקנים לא התאפקו ויצאו בסיומו לחגוג עם מאות האוהדים שנקהלו במהלך המשחק מחוץ לבלומפילד.

 

זה לא עניין של מה בכך מאות אוהדים שרופים טורחים להגיע לפאתי איצטדיון נעול כדי לצפות במשחק באייפונים ולחגוג את הניצחון.

 

המועדון הודיע:

הבוקר הובהר לנציגי המועדון ע״י ראשי מנהלת הליגות ומשרד הבריאות כי החגיגות של שחקני הקבוצה עם הקהל בסיום המשחק אמש אינן תקינות ומסכנת את המשך הליגה, על אף הניסיון לשמור על ריחוק בין הצדדים.

 

 

היום תיערך שיחה עם שחקני הקבוצה שיתבקשו לא לחזור על כך, מתוך הבנה כי מקרים מסוג זה פוגעים במאמצים להשבת הקהל למגרשים באופן סדיר.

אנו קוראים מכאן לאוהדי הקבוצה לשמור ככל הניתן על כללי הריחוק החברתי. אנחנו מתגעגעים אליהם, מרגישים אותם איתנו בכל מקום, אך בכדי שנוכל לחגוג יחדיו בין כותלי האצטדיון ולא מאחורי גדרות, כולנו צריכים להתאחד ולהיצמד להוראות – עם כל הקושי שבדבר.

.

בעקבות אירועי אמש באצטדיון בלומפילד, שוחח הבוקר, המשנה למנכ"ל משרד הבריאות פרופסור איתמר גרוטו עם יו"ר מנהלת הליגות ארז כלפון.

משרד הבריאות בוחן את האירועים ורואה בחומרה התנהגות זו, כשהשחקנים עצמם התגודדו והתחבקו בניגוד מוחלט להנחיות ואף יצאו לקהל וחגגו בסמוך אליו.

אי שמירת הכללים תוך הפרה גסה של הנחיות משרד הבריאות, מסכנת את בריאות השחקנים ועשויה לגרום להידבקות ולעצירת פעילות הקבוצה.

הגעת האוהדים לאיזור האצטדיון וההתקהלות ההמונית שנוצרה בעקבות קיום המשחק, עשויה להוביל למקרי הידבקויות באוכלוסיה ולהשלכות קשות על התמודדות מדינת ישראל עם מגיפת הקורונה.

התנהלות מסוג זה, פוגעת בסיכויי חזרת האוהדים למגרשים.

ככל שהתנהלות מסוג זה תחזור, ינקטו צעדים משמעתיים.

.

 

״עניין מרכזי״

 

 

שיתוף:
מאמר קודםבגלל החוליגנים השחורים: אפל סגרה את סניפיה בארה״ב
המאמר הבאהחליף גנץ צורף לקבינט הקורונה
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.