בוגי יעלון: אין גבול לחוצפה של ביבי

שר הביטחון לשעבר אינו מרפה. אפשר להבין אותו. בוגי יעלון מתעקש שחייבים אבל ממש חייבים להקים ועדת חקירה ממלכתית לחקירת מה שהוא מכנה השחיתות הגדולה על סף הבגידה בביטחון המדינה בפרשת רכישת הצוללות.

 

יעלון הפך למרכיב המשמעותי הרציני בשטח, יחד עם שני שרי ביטחון לשעברים נוספים: אביגדור ליברמן ונפתלי בנט.

 

המניעים של כל אחד מהם שונה משל שני הלשעברים האחרים ובכל זאת, הנהנים מכך הם אזרחי ישראל כיוון שהשלישיה הזו היא בימים אלה המחסום האחרון בפני נתניהו בדרך למימוש חלומו להפוך לקיסר סולטני המשלב אלמנטים של פוטין וארדואן עם קורטוב ציניות וזלזול באינטיליגנציה של תומכיו, בנוסח טראמפ.

 

אז מה קרה היום? פתאום התברר שנתניהו מבקש הקלות מס ריטרואקטיביות אישיות בהיקף של מאות אלפי שקלים ושבני גנץ כנראה לא יעמוד בדרכו. וכך אומר על כך רב אלוף מיל׳ משה יעלון:

 

.

"העצמאים ימשיכו לקרוס כלכלית, המובטלים ימשיכו במאבקם "לגמור את החודש". כולנו נשלם על המשבר הכלכלי הפוקד אותנו. ונתניהו? הוא ימשיך לדאוג לעצמו. אם לא די בשחיתות, מוסיף הנאשם בפלילים חטא על פשע ודורש מהכנסת לאשר לו החזרי מס רטרואקטיבית. אין גבול לחוצפה! אין בושה! מנותקים, נמאסתם!", כתב יעלון ונאמר ״אמן״.

.

 

הספין של נתניהו בתגובה לביקורת על דרישתו לקבל החזרי מס בסך מאות אלפי שקלים:

מהליכוד נמסר בתגובה:

ראש הממשלה נתניהו לא דורש שום תנאים מיוחדים. וועדת הכספים תחייב את נתניהו במס בדיוק כמו ראשי ממשלה קודמים. היה כאן ניסיון שערורייתי ופרסנולי לחייב את נתניהו במס שלא חייבו בו אף ראש ממשלה אחר. לא יהיה חוק אחד לנתניהו וחוק אחר לראשי ממשלה קודמים.

,

זה ספין, כבר אמרנו?

.

עניין מרכזי

שיתוף:
מאמר קודםהבנקים יחוייבו להודיע ללקוח לפני החזרת צ׳ק
המאמר הבאעשרות קצינים וחיילים מ-8200 נשלחו לבידוד
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.