גנץ שב ומאיים: תקציב מייד או בחירות במארס

גובר הלחץ על נתניהו להעביר את התקציב ל-2021. גנץ שב ומאיים שאם זה לא יקרה מייד הוא ישבור את הכלים.

 

נתניהו בצרה פוליטית. אין לו בני ברית לממשלה חלופית כי הפעם בנט לא ילך איתו, ליברמן בוודאי שלא ועל הערבים אין מה לדבר.

 

אי העברת תקציב היא שערורייה חסרת תקדים בתולדות המדינה והכל כדי לאפשר לביבי לברוח ממילוי התחייבותו לרוטציה. אלא שעכשיו האדמה בוערת לו מתחת לרגליים. האיומים של גנץ מחודדים ושר מטעמו נשלח לומר היום מפורשות שאם אין תקציב – ביבי יחדל להיות ראש ממשלה.

 

 

 

וכה אמר השר יזהר שי, חבר קבינט הקורונה "אם לא מעבירים תקציב – ננקוט בשורה של צעדים, שהתוצאה שלהם היא שנתניהו לא יהיה ראש ממשלה".

.

 

וליברמן אמר: "יש חוסר תפקוד שפוגע בכולנו. עדיף ללא ספק להקים ממשלה עוד בכנסת הזו, גם יעלון יכול להיות ראש הממשלה – אם הוא מוסכם על כולם, אז גם עליי. חייבים דברים מינימלים – כמו העברת תקציב".

.

על האפשרות של הליכה לבחירות אמר ליברמן: "אין מקום להתייחס למועמד ספציפי, אף מפלגה לא תגיע ל-61 מנדטים. לא נלך לגוש ימיני משיחי ברשות נתניהו. כל עוד ימינה לא אומרים שלא יחברו לנתניהו – הם לא פרטנרים".

.

ומשה בוגי יעלון המוזכר כאפשרות לעמוד בראש קואליציה חלופית עוד לפני בחירות נוספות אומר:

״בני גנץ ידידי, אי העברת תקציב מדינה הוא אכן מחדל נפשע. שותפות בממשלה שמפקירה את אזרחיה, כושלת בהתמודדות עם הקורונה, מביאה את אזרחיה לחרפת רעב ועוני, פוגעת במוסדות המדינה, משסה ומזרה שנאה איש באחיו ותומכת בנאשם בשוחד, מרמה והפרת אמונים – היא פושעת לא פחות״.

.

בשורה מ״עניין מרכזי״: הורידו חינם את האפליקציה שלנו בגוגל פליי לאנדרואיד ‏https://play.google.com/store/apps/details?id=com.centralnilinterest

 

עניין מרכזי

שיתוף:
מאמר קודםנתניהו, אל תישבר לנו עכשיו!
המאמר הבאאיראן בונה מפעל צנטרפוגות במקום זה שנהרס
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.