נתניהו וראש המוסד בסעודיה

נתניהו הדהים היום את העולם באישור פרסום הידיעה בדבר נסיעתו לפגישה עם יורש העצר הסעודי. לנתניהו נלווה ראש המוסד כהן. בליכוד מדגישים שנתניהו לא עדכן את שר הביטחון גנץ ואת שר החוץ אשכנזי בנסיעתו.

.

בפגישה שנערכה ביום ראשון על אדמה סעודית השתתף גם שר החוץ האמריקני פומפאו. נתניהו ויוסי כהן שהו בסעודיה כארבע שעות.

.

יו"ר האופוזיציה, ח"כ יאיר לפיד התייחס למידור שר הביטחון בני גנץ ושר החוץ גבי אשכנזי בעניין נסיעת ראש הממשלה בנימין נתניהו לערב הסעודית ואמר כי "ארגון נסיעה שכזו מצריך מעורבות של עשרות אנשים לסידורי אבטחה, הם כרגיל לא ידעו".

.

"זה לא עניין פוליטי אלא לאומי, הם לא מעורבים בשום נושא מדיני. העיקר 'היד על ההגה'", הוסיף.

.

ח"כ עאידה תומא סלימאן (הרשימה המשותפת):

"נתניהו ושותפיו בממשל טראמפ היוצא יחד עם שליטי המפרץ מבינים שהם חיים על זמן שאול ומנסים לנצל את החודשיים שנוצרו להסתלקות טראמפ כדי לחרחר מלחמה. נתניהו, ממשל טראמפ ובן סלמאן מנסים כנראה להבעיר השטח ולתקוע כמה שאפשר מקלות בגלגלי החזרה להסכם הגרעין ועלולים לדרדר את האזור כולו להסלמה ולמלחמה. ההפצצות שראינו לפני מספר ימים הן רק ההתחלה של חודשיים מסוכנים".

 בשורה מ״עניין מרכזי״: הורידו חינם את האפליקציה שלנו בגוגל פליי לאנדרואיד ‏https://play.google.com/store/apps/details?id=com.centralnilinterest

https://www.youtube.com/channel/UC6U28cOAxZQSBHb2uMIgbeA

 

עניין מרכזי

שיתוף:
מאמר קודםעצורים נוספים בפרשת השחיתות באור עקיבא
המאמר הבאמסכים אדומים והשקעות ירוקות: שוק ההון מתאקלם
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.