נתניהו כופה איכוני שב״כ שהכניסו כחצי מיליון איש לבידוד שגוי

‏הרכב של שבעה שופטי בית המשפט העליון החל לדון בעתירה המבקשת למנוע מנתניהו המשך שימוש באיכוני שב״כ לצורך הכנסת ישראלים לבידוד.

 

בדיון בבגצ נטען כי
‏400 אלף ישראלים נכנסו לבידוד שווא בגלל איכוני שב״כ מופרכים ושגויים. מלכתחילה נטען שוב ושוב, כולל על ידי ראשי השב״כ כי אין להשתמש בטכנולוגיית הריגול והמלחמה בטרור לצרכים שאינה מיועדת לה מלכתחילה וכי שימוש יניב עיוותים חמורים. נתניהו התעקש והתוצאה היא התעללות בנו.

.

ועדת החוץ והביטחון של הכנסת אישרה את המשך השימוש בטכנולוגיה רק עד ל-20 בינואר ואולם נתניהו דורש להאריך את המצב הקיים ללא הגבלה בשל הבחירות.

 

בדיון התברר כי לפחות שני שלישים מהבידודים שנכפו על ישראלים היו שגויים מה שגרם נזק גדול לכלכלה ולא פחות מכך נזק מיותר למאות אלפי ישראלים.

 

בגצ יקבל החלטה בימים הקרובים.

.

עניין מרכזי

 

בשורה מ״עניין מרכזי״: הורידו חינם את האפליקציה שלנו בגוגל פליי לאנדרואיד ‏https://play.google.com/store/apps/details?id=com.centralnilinterest

 

 

https://www.youtube.com/channel/UC6U28cOAxZQSBHb2uMIgbeA

 

 

שיתוף:
מאמר קודםגנץ בלם ניסיון של נתניהו להפסיק דיון צבאי בעת קיומו
המאמר הבאדברים שחשוב לדעת על הפרעות אכילה!
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.