מתקפה ישראלית באזור טריפולי בלבנון

סוכנות הידיעות הרשמית בסוריה דיווחה הבוקר (שישי) כי מערכות ההגנה האווירית הצליחו ליירט את רוב הטילים שישראל ירתה.

.

נמסר כי "באזור השעה 04:00, האויב הישראלי החל במתקפה אווירית וירה טילים מכיוון העיר טריפולי בלבנון אל מחוז חמה, ומערכות ההגנה האווירית שלנו הגיבו לטילים ויירטו את רובם", נמסר בדמשק.

.

ובארצות הברית דווח כי מפציצים המצויידים בנשק גרעיני של חיל האוויר האמריקני עברו מעל ישראל בדרכם למפרץ. בצבא האמריקני שוררת כוננות גם לאחר כניסת ביידן לבית הלבן.

.

והבוקר קיבל דאעש אחריות לפיגוע ההתאבדות הכפול שאירע אתמול בשוק בבגדד. בפיגוע נהרגו לפחות 32 שני אדם. זה היה פיגוע ההתאבדות הגדול הראשון בעיראק מזה שלוש שנים.

.
עניין מרכזי

שיתוף:
מאמר קודםהרדיו הצבאי משתחרר – גורל גלצ ייחרץ בקרוב
המאמר הבאגם בעולם חרדים מערימים קשיים, מתקהלים ומצפצפים על החוק
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.