נתניהו מתחזק ע״ח סער ובנט. לפיד – מנהיג המרכז שמאל

סקר שפורסם הערב בחדשות 13 שנערך במדגם ארצי מייצג במכון בפיקוחו של הפרופ' קמיל פוקס מצביע על המשך המגמה החד משמעית של חזרת הליכודניקים הביתה אל נתניהו. ביבי שודד שבוע אחרי שבוע נתח מסער ועוד קצת מבנט.

גם לפיד מתחזק משמעותית אחרי שחלק ממצביעי גנץ הבינו שסער הוא אמנם פליט מוצהר מנתניהו אבל אחרי הכל מדובר באיש ימין די קיצוני, לאומני ומי שבזמנו פעל כשר הפנים לסגירת המרכולים בשבת התל אביב.

וכך קורה שלפיד מתחזק בעוד שחולדאי וגנץ מדשדשים עצמם לדעת סביב אחוז החסימה. ההפתעה בסקר היתה החזרה המסויימת של מצביעי העבודה הביתה לאחר שפרץ ואורלי לוי התאדו עם שמולי וכשמרב מיכאלי חוגגת את נצחונה בפריימריז והכרזתה כיו״ר החדש של המפלגה. לראשונה העבודה עוברת את אחוז החסימה בסקר זה.

חולדאי מקיים מגעים עם מיכאלי לריצה משותפת כשהוא רואה עצמו כמועמד היחיד לעמוד בראש הגוש. יעלון, שלח, סמוטריץ׳ זליכה, בן גביר ודני יתום לא נכנסים לכנסת לפי הסקר הזה.

חלוקת המנדטים:

נתניהו 32

לפיד 18

סער 14

בנט 10

ערבים 10

חרדים 7

דרעי 6

ליברמן 5

מרצ 5

גנץ 4

חולדאי 4

העבודה 4.

.

לא עוברות את אחוז החסימה:
כלכלית (ירון זליכה) – 0 (2.8%)
הציונות הדתית (בצלאל סמוטריץ') – 0 (2.6%)
תנופה (עפר שלח) – 0 (0.5%)
תל"ם (בוגי יעלון)- 0 (0.4%)
הבית היהודי (חגית משה) – 0 (0.3%)
גשר (אורלי לוי-אבקסיס) – 0
ותיקי ישראל (דני יתום) – 0

הסקר נערך ע"י פרופ' קמיל פוקס וכלל 694 נשאלים, מהם 602 מהאוכלוסייה היהודית ו-92 מהמגזר הערבי. טעות הדגימה היא 3.7%.

.

עוד ידיעות בנושא: בשורה מ״עניין מרכזי״: הורידו חינם את האפליקציה שלנו בגוגל פליי לאנדרואיד ‏https://play.google.com/store/apps/details?id=com.centralnilinterest

עניין מרכזי

שיתוף:
מאמר קודםהיד החזקה הגיעה: 145 עצורים בכפר ערבי בגליל
המאמר הבאמחדלי נתניהו זועקים מ-1,000 קברים מתחילת ינואר
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.